Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy J4-emen nem...

Samsung Galaxy J4-emen nem tudom elindítani a fényképezőt, kamerát és a lámpát se: azt írja ki: "Nem lehet bekapcsolni a zseblámpát, mert a vakut más alkalmazás használja". Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Programfrissítés a legújabb van rajta, teljesítmény 100%-os, és nincs semmilyen program használatban, újraindítottam sokszor azóta, töröltem pár vonalkód leolvasó programot is, lehet az kavart be, de most mi a teendő, hogy jó legyen?

#vaku #fényképező hiba #más alkalmazás #galaxy j4 #samsung galaxy j4
2019. szept. 24. 13:32
 1/2 anonim válasza:

Hali, első sorban egy Avast-ot felraknék és meglesném hogy talál-e valamit.

Ha ezután, nem talál semmit se, akkor én lementenék mindent a gépre, és a gyári beállításoknál, törölnék mindet hogy minden az alapállapotába kerüljön. Vagy szervíz ami költséges lehet, mert ők is ezzel kezdenék :)

2019. okt. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vegyél új telót, semmi értelme b4szakodni egy j4-el
2019. okt. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!