Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lesz-e egyszer annyira testre...

Lesz-e egyszer annyira testre szabható és kompatibilis más eszközökkel az iOS, mint az Android? Pl. Legyen témázható, egyszerű mp3 csengőhang beállítás, minden okostévével kompatibilis, a tárhelye pendrive-ként legyen használható, stb.

Figyelt kérdés
Biztos hozna a márkának plusz eladásokat, hogyha meg tudnák oldani, hogy az iOS közel olyan sokoldalú lenne, mint az Android. A fejlődési irány egyértelműen ez, hiszen ugyebár az első iPhone-on még a hátteret sem lehetett megváltoztatni. Most az iOS 13 ígéretes új funkciókat hoz.

2019. szept. 25. 08:17
 1/9 Wadmalac ***** válasza:
87%

Lehet, de az Apple éppen a saját zárt világával tért el mindig minden más rendszertől.

És amint a testreszabhatóság és kompatibilitás kinyílik, a rendszer is sokkal bonyolultabbá válik, ezzel az IOS a már így is, úgy is megtépázott csodás stabilitási reklámértékének a maradékát is elveszti.

Ezek a funkciók az android esetén sok generáción át csiszolódtak, az Apple kénytelen ebben majdnem nulláról indulni, ha emiatt csupa bug lesz, elveszti a maradék vevőkörét is.

2019. szept. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
75%
Ezt kizártnak tartom,neki jó így is.
2019. szept. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Alex Fly ***** válasza:
75%
Kizártnak tartom. Az Apple-féle "user experience" éppen a zárt, szigorúan kontrollált rendszer miatt működhet. És ugye miért is akarna bárki is testreszabni bármit egy amúgy is tökéletes rendszeren...csak elrontaná!
2019. szept. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Wadmalac ***** válasza:
100%

"És ugye miért is akarna bárki is testreszabni bármit egy amúgy is tökéletes rendszeren...csak elrontaná!"

Vennél olyan lakást, ahol a bútorokat nem rendezheted ízlésed szerint?

:)

2019. szept. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

SZerintem tárhelyként biztonsági szempontból nem engedi az apple használni.

Nekem LG TV-m van, együttműködik vele, itt nem tudom mire is gondolsz.

+1 dolog: 2019től az újonnan kiadott LG és Samu Tv-k ismeri az Apple TV protokollt.

MP3-at már 4 éve is tettem fel a feleségemnek csengőhangként, tehát azt meg kell tudnod csinálni.


Egy Apple teló a korlátokért csrében, minden körülmények között tudja, amire felkészítették.


Androiddal, ahol más gyártja a vasat és más a szoftvert ez hagy kivánnivalót maga után. Apple kb. 4 évig frissít, de 3+ biztosan, androidnál én nem tudom, hogy van. Biztosan az is frissít 4 évig! :-)

2019. szept. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Wadmalac ***** válasza:
100%

"androidnál én nem tudom, hogy van. Biztosan az is frissít 4 évig! :-)"

A csúcskategóriás, Iphone árat közelítő típusoknál igen. Az alját hagyjuk.

2019. szept. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Alex Fly ***** válasza:
62%
@4: az Apple-filozófia szerint te csak ne rendezgesd a bútoraidat. A mérnökök mindent a lehető legjobb helyre terveztek, annál jobban úgysem tudnád elhelyezni. Csak kényelmetlenebb lenne az egész -de nem azért fizettél érte ennyit, hogy csökkentett élményed legyen a használatakor... Úgyhogy hagyd csak szépen békén; az úgy jó ahogy van és ne akarj belepiszkálni...
2019. szept. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Wadmalac ***** válasza:
100%

#7:

Na pont ezért nem szeretem az automata váltót sem. Majd én azt tudom, mikor akarok váltani. :)

2019. szept. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

# 5

Nem tudtam. Ennek örülök hogy a legújabb SmartTV-k már együtt működnek Apple eszközökkel. MP3 csengőhang beállítható persze, de közel sem olyan egyszerűen, mint az Androidon. Az iPhone-tól én azt várnám, hogy ami funkcióra képes, azt a lehető legegyszerűbben tudja. Vagy akkor ne tudja egyáltalán. Az eredeti Apple filozófiától már mindenképpen eltért a cég. Látszik hogy ők is próbálnak valamennyire a testre szabhatóság felé mozdulni.

2019. szept. 27. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!