Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alaplap hibás, de tökéletes...

Alaplap hibás, de tökéletes kijelzős, hátlapos Samsung s4 mini la fleur (különleges) telefonomat eladjam alkatrésznek vagy később esetleg többet fog érni?

Figyelt kérdés
Nehezen szereztem, ritka ez a minta, már nem is látok eladót (mondjuk nagyon örülnék ha az új szériákban is lenne). Most még ki lehet belőle hozni használható telót alaplap cserével, de vajon évek múltán mire jó? Valaki említette, hogy ne adjam el, később sokat fog érni... Vagy ez az okostelefonoknál pont fordítva igaz?
2019. szept. 25. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kulonleges? Minden baratnomnek es nekem is volt....

egyebkent hiaba javittatod lassu lesz mar a rendszere

2019. szept. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
különlegesebb, mint a sima, mert kevesebb van, ill. eladót sem igen látok De miért nem csinálnak az újakból? Igen, tudom,, hogy ez már elég lassúnak számít..de én akkor is szeretem (szerettem).
2019. szept. 25. 08:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Aliexpresszen 4500 Ft hozzá egy alaplap, felújított készüléket 21 ezer körül árulnak, ami csak annyi, hogy új utángyártott ház (előlap, hátlap, gombok) van rajta, ez külön vásárolva 3000 Ft.


Szép kis telefon volt, alaplap cserével még elmegy, de csak akkor éri meg, ha szívességből ingyen cseréli valaki neked az alaplapot (ami ebben sokkal könnyebb, mint a mai telefonokban, youtube-on vannak videók róla, egy átlag középiskolás/egyetemista srácnak nem kihívás).


https://www.youtube.com/watch?v=4sOKKoxu3L4

2019. szept. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mitől lenne külömleges attól, hogy fel van rá pattintva egy kb 50 forint öntköltségű virágmintás elő- és hátlap.

Azt írod: "mert kevesebb van, ill. eladót sem igen látok"

Persze hogy nem, mert már kifutott, vége, a használt piacról is eltűnt.

A különleges telefon, aminek értéke is van, nem itt kezdődik. Egy ma is működő Nokia 2110 az különleges, de ez csak egy kifutott tömegtermék.

2019. szept. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Valaki említette, hogy ne adjam el, később sokat fog érni..."

Ja, ha 500 év múlva előveszed, akkor nagyot néznek majd.

"különlegesebb, mint a sima, mert kevesebb van, ill. eladót sem igen látok"

Új korában is csak annyi értéke volt, amit a virágminta képviselt.

Egyébként meg a google a barátod:

[link]

2019. szept. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!