Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon lenne (számomra...

Melyik telefon lenne (számomra) a legjobb?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Huawei P9 lite telefonom van,és karácsonyra anya beleegyezett,hogy kapjak egy új telefont. Szeretném kipróbálni az Iphone-t,de a Samsung Galaxy S8-at is nézegetem. Amik szóba jöhetnek: Samsung Galaxy S8, Iphone 6s, Iphone 7. Főleg az Instagram,Snapchat,Messenger,(TikTok),Kamera,Zene,Pics Art,(VideoStar,ha Iphone mellett döntök) lenne használva. Fontos még,hogy telefonáláskor jó legyen a minőség, és hogy ne recsegjen. Úgy hallottam az Ip7-tel vannak ilyen problémák(nem mindenkinél,de sokaknál). Még gyerek vagyok (azért nem 10-11 éves :D) szóval nem kell nekem olyan csúcskészülék,csak egy normális telefon,ami kibírja 3-4 évig. Az sem zavar,ha nem kapja meg a legeslegújabb frissítéseket,csak ne kelljen szervizelni és jól működjön. Na meg az aku is bírja,ha iskolába kikapcsolom reggel és csak kettő körül kapcsolom be ne legyek 40 százalékon. Szerintetek melyik lenne számomra a legideálisabb? (nem azt kérem,hogy helyettem döntesetek,csak segítséget szeretnék kérni)

Köszi,ha válaszolsz :)



2019. szept. 26. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

Én őszintén megmondom a Samsungok jöhetnek csak szóba. Sok, nagyon sok rosszat hallok mostanában az Ip-ról, szóval azt nem választanám.

Ha 2-t kellene választanom, akkor a Samsung Galaxy S8-ra és az Ip 6-ra esne a választásom, de ha csak 1-et választhatok akkor kindenképpen Samsung.

2019. szept. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lemaradt a NÁLAM szócska a ... csak a Samsungok....
2019. szept. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!