Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Uj telefonom lenne, de megvan...

Uj telefonom lenne, de megvan miből választhatok. Ezekből melyiket ajánlanátok? 1. Samsung Galaxy A70 DS 2. Samsung Galaxy A50 DS 3. Huawei P30 Lite DS 4. Honor 20 lite DS Össze is irtam mindeniknek a kapacitását, de nem tudok dönteni

Figyelt kérdés
Az is a kérdés, hogy Huawei vagy Samsung? Nem én adnám a pénzt érte, tehát abból a szempontból nekem mindegy. Tudom ha Samsung akkor az A70 DS jobb mint az A50. Vagy mégsem? Viszont bazi nagy telefon főleg az A70 DS.

2019. szept. 26. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
34%

Szóval Te csak olyanokat nézel, amiknek a nevében ott van, hogy DS ? :D

Csak vicceltem! Az lényegtelen, mert az nem a típusnév része, csak a dual sim rövidítése, az pedig ezek közül mindegyikben van! Persze inkább kompromisszummal, hogy dual sim vagy bővíthető memória, mert ehhez a 2. kártyafoglalat univerzális, kivéve az A70-ben, annak 3 foglalata van!

A Huawei nagyon megbízható, minőségi márka, én 4 és fél éve rendszeresen használom ugyanazt a telefont zökkenőmentesen, és csak az utóbbi fél évben jött elő, hogy a tartalmakat visszafogottan adja (kisebb felbontás és fullon is elgyengült hangerő), de azon kívül rendesen teszi a dolgát (Ascend P7)! Viszont márkától függetlenül most a Samsungot fogom kipróbálni, ugyanis éppen A70-et készülök venni, ár-érték arányban a legjobb telefonok egyike, ebben az árkategóriában pedig főleg: bivalyerős hardver, nagy akksi, jó kamera, és sok funkció, mindez 100-120 ezer Ft között elég olcsó!

2019. szept. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy pontosítsak, a főnököm veszi nekem a telefont és a keret 45000 forint amit leszámítnak az árból (céges flottába állok be)Azt mondta a főnököm +50-60000 forint még belefér a 45000-en felül. Hát a listából ezek voltak a felső határ 😁 Ezért néztem ki ezeket. Drágább is van Samsungból is, de nem feszíthetem ennél jobban a határt ☺ Ezek a telefonok mozognak ilyen árban ha cégen belül vasaroljuk (telenor)
2019. szept. 26. 14:44
 3/4 anonim ***** válasza:
22%
Mi 9 SE?
2019. szept. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A70
2019. okt. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!