Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyiket válasszam...

Szerintetek melyiket válasszam? Tapasztalatok/Vélemények?

Figyelt kérdés

Karácsonykor szeretnék kérni egy új telefont. Amik szóba jöhetnek: Iphone 6s, Iphone 7, Samsung Galaxy S8 (csak ezek). Legtöbbet használnám: Instagram,Snapchat,(TikTok), Messenger,Facebook, Pics Art (ha Iphone-t választanék akkor VideoStar) Nem muszáj a legeslegújabb csúcskészülék,a lényeg,hogy jól működjön,ne kelljen szervizelni, ne recsegjen akár videót nézek,akár telefonálok,ha iskolába 8órakor kikpcsolom és kettőkor bekapcsolom akkor ne merüljön le 40 százalék környékére. Tehát összességében egy normális telefonra lenne szükségem. Sok jót hallottam az Ip6s-ről Igen,tudom,hogy viszonylag régi,de nekem nagyon tetszik, csak keveset tudok róla, Szóval TAPASZTALATOKAT,AJÁNLÁSOKAT (a 3 közül) vagy bármit amit valamelyik telóról tudtok kérlek írjátok meg. (nem azért szeretnék Iphone-t,hogy tömeg legyek,csak mert tetszik,és nem azt kérem,hogy helyettem válasszatok,csak egyszerűen segítséget kérek :D)

Köszi,ha válaszolsz :)



2019. szept. 26. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Akkumulátor üzemidő miatt az S8 -at ajánlom.


Biztos vagy benne, hogy csak ez a 3 telefon közül akarsz választani? Mert ilyen árkategóriában találsz jobbat is ezeknél.

2019. szept. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem jobban járnál egy valóban új telefonnal.


100-150 között vannak nagyon jók, szélesebb látószögű és jobb minőségű szelfikamerával rendelkezők.

Pl Mi 9T

2019. szept. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Üzemidő, kijelző, bővíthető memória, és ár-érték arány - én is egyértelműen a Galaxy S8-at ajánlom! Viszont megjegyezném, hogy ezek közül egyik sem üzemidő-bajnok, az S8 akksija is csak 3000 mAh, de még mindig tovább bírja, mint az iPhone-ok! De konkrétan miért csak ezek jöhetnek szóba? Például egy Galaxy A70 olcsóbb, ár-érték arányban az egyik legjobb, jobb a processzora, és a 4500 mAh akksival akár 2-3 napig is bírja!
2019. szept. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
3 közül én is a S8 javaslom .
2019. szept. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
+1 S8. Majdnem 2 éve használom, és máig is teszi a dolgát. Biztos nem a legjobb telefon napjainkban, de nem érzem szükségesnek a cserét, mert eddig soha nem éreztem, hogy a telefonom hátráltatott volna bármiben is.
2019. szept. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 jó képeket csinál a Galaxy S8-ad? Tárhellyel mi a helyzet (gyorsan betelik-e)?
2019. szept. 27. 22:35
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Nekem volt 6s-em és nagyon tetszett! Ajánlom neked figyelmedbe! A 7 annyira nem jött be, ugye azon nincs jack csatlakozó, és a gombja ilyen ehh. Nekem most Xr van de komolyan élveztem használni a 6s-t. Nagyon ellett találva!


Nyilván vehetsz androidot, az s8-at ami szintén egy remek telefon (az edge-t veszed nem?). De viszont azt tudni kell hogy az S6 edgén meg talán az S7 edgén nem tudom (hajlított kijelzők), megjelent pár telefonnál ilyen rózsaszín csík a közepén függőlegesen lefele... Gondolom odaütés vagy leejtés következményeképpen jelentek meg ezek a rózsaszín csíkok. Aztán lehet orvosolva lett ez már az S8-an, de azért jó ha ezt is tudod.

2019. szept. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Az S8-ból nincs Edge :)


Párszor leesett, eddig még nem törött össze, bírja.


Jó képeket csinál az S8. De nekem már az S6-tal készült képek is nagyon tetszettek. Az S7 előrelépés volt az esti fényképek készítésénél, és gyorsabban fókuszált. Az S8 meg lehet, hogy még egy hajszállal jobb, viszont a kettő közül egyiket sem éreztem jobbnak/rosszabbnak.


Tárhely 64GB, és bővíthető. Hogy mennyire gyorsan telik, az attól függ, mire használod. Ha filmeket tárolsz rajta és 4K videókat készítesz - gyakran, akkor nyilván gyorsan betelik. Normális használat mellett viszont teljesen okés.

2019. szept. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ezek közül lehet, akkor kizárólag az S8.
2019. nov. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

csak az iphonokrol mondok véleményt:

Mindenképpen a 7et válaszd, minden szempontból jobban jársz vele.

2019. nov. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!