Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Neked is feltűnt, hogy csak...

Neked is feltűnt, hogy csak Magyarországon “nagyszám” az iPhone?

Figyelt kérdés
Nyugaton nem is téma kinek milyen telefonja van, ugyanúgy lehetne iPhone 4-ed, ahogy 11-ed is.
2019. okt. 3. 16:34
1 2
 1/11 anonim válasza:
76%
A magyar szeret a másik pénztárcájában kutakodni. Nyugaton kevésbé.
2019. okt. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
93%
Magyarország megragadt a "státusz szimbólum" divatban. Mindenki azt hiszi, hogy egy "jobb" telefontól, vagy egy drága autótól többet ér, mint bárki más... Volt nem rég egy olyan kérdés, hogy: Miért ültök kocsiba, ha csak 20 perc, vagy 5 perc buszozásra van tőletek a B pont? Erre valaki azt válaszolta, hogy: Nem érdekel a környezet, nem érdekel senki, legalább ennyi státuszom had legyen (azért rendesen érződik, hogy bizonyára elég boldogtalan élete lehet).., de elárulok az ilyen embereknek egy dolgot.., ti, a "státusz szimbólumotok" ellenére is ugyan olyan senkik vagytok, még az Iphone 11-el se értek többet a belső értékeiteknél... És akinek csak látszat, kirakat élete van, ott még a belső érték létezését is megkérdőjelezem...Lehet kérdező, hogy téged nem, de Magyarországon a fiatalok legalább 50%-a gondolkodás nélkül nyeli be a média hulladékait...Gondolkodás nélkül! 18/L
2019. okt. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Japánban, Koreában is divatos, csak az ő mindennapjaikba nem lát bele az átlag magyar ember. Úgyhogy Magyarország nincs egyedül.
2019. okt. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ez ennyire nem általános, és nyilván hülyeség is ezzel foglalkozni.


Ha saját magadnak tervezel és gyártasz le egy linuxos, vagy androidos mobilt, na az menő, de egy kb. egymilliárd példányban eladott cucc.. minden hetedik embernek ez van statisztikailag. A póló, ami rajtam van egyedibb, mint a telefon, ami a zsebemben van (igen, egy „nagyszám 7-es” :-) )

2019. okt. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

Nekem az ilyen és ehhez hasonló kérdések szoktak feltűnni, ezen az oldalon. Unalmas már.


"Miért ültök kocsiba, ha csak 20 perc, vagy 5 perc buszozásra van tőletek a B pont?"

Én azért, mert nincs bérletem és a buszjegy sem olcsóbb, mint a benzin.

Nem ijedek meg, ha rövidebb távra kell menni, inkább megyek gyalog, de a busszal nem vagyok kisegítve egyáltalán.

2019. okt. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5 linkelj már ehhez hasonló kérdést légyszi, lehet nem ugyanazt a fórumot olvassuk.

Többieknek köszi!

2019. okt. 3. 18:04
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindig drága volt, tehát a proletár számára státuszszimbólum.
2019. okt. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Neked is feltűnt hogy hetente hatszor elhangzik ugyanez az idióta kérdés?
2019. okt. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Alex Fly ***** válasza:
81%
Egyszerű: annak nagy szám, aki nem engedheti meg magának. És annak státuszszimbólum, aki ennek ellenére mégis megveszi...
2019. okt. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

kulfoldon elek, itt senki nem foglalkozik vele, hogy kinek milyen telefonja van

es igen, amikor Magyarorszagra latogatok mindig akad olyan szitu, ahol feltunik a "juuuuj, ajfonod van, uuuuhhh" tema. Nem tudom miert van ez. Lehet hogy az oroszoknal is ez van csak ott meg nem jartam...

2019. okt. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!