Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaptam egy telefont Asus...

Kaptam egy telefont Asus Zenfone 4 max bypass zár van rajta le lehet szedni?

Figyelt kérdés

Asus Zenfone 4 max

Bypass zár van rajta!

Saját kezűleg itthon le lehet szedni?

tesomtól kaptam és sajnos hard reseteltem , amit nem kellett volna

(Szinkronizált email)



#Bypass #programok #bypass zár #simkártya nélkül
2019. okt. 4. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Lépjen be az ő email címével, és fel van oldva. Más különben bűncselekménnyel nem foglalkozunk itt.
2019. okt. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem tudjuk az emailt, ezért kérdeztem

miért lenne bűncselekmény

hallottam sok helyről hogy ha be viszem szervizbe ott leszedik nekem

de ezért még nem szeretném be vinni!

2019. okt. 4. 13:33
 3/9 anonim ***** válasza:
2019. okt. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
te nem birod befogni?
2019. okt. 4. 14:59
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha készüléken lévő akármilyen zárat nem tudod kinyitni, akkor a telefon lopott vagy talált, ne is pampogj. Nem kapsz hozzá segítségét.
2019. okt. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

bypass zárhoz a szinkronizált email kell és nem tudjuk

de látom felesleges ez az oldal mert tele van gyökerekkel

amugy szakadok , azért mert nemtudom feloldani lopott xdd

gg, 56k volt a telo tesom szulinapjara kapta

2019. okt. 4. 20:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ő vette, akkor tud minden szükséges adatot. Ja, csak a saját email jelszavát nem tudja.
2019. okt. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem ő vette hanem szülinapjára kapta -_-
2019. okt. 5. 11:19
 9/9 anonim ***** válasza:
58%

Attól hogy nem ő vette, még tudnia kellene a mail címét és jelszavát. Az FRP bevezetése óta ezek az adatok fontosabbak mint korábban. Hogy lehet elfelejteni? Legalább papíron írott formában a készülék dobozában meg kellene lennie az email címnek és egy emlékeztető szövegnek, amiről eszébe jut a jelszó, vagy ha nem túl paranoiás akár a jelszót is leírhatta volna... Mindezt akár egy fém doboz belső oldalára is karcolhatta volna, ami egy esetleges tűz esetén kevésbé sérülékeny... De nem, ő nem tudja a mail címét és a jelszavát...


Valószínűleg így is van. Vagy talán nem. Mi ezt távolról nem tudhatjuk.


Papírokkal, tesóddal menjetek egy szervizbe és egy kisebb összeget kicsengettek, vártok 15 percet (adategyeztetés, szervizes papírmunka, javítás vagy feljelentés. A sorrend eltérhet.) és mehettek haza vagy ahová a rendőrség visz...

2019. okt. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!