Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet megnézni azt, hogy...

Hol lehet megnézni azt, hogy hány %-on van a telefon akkuja?

Figyelt kérdés
Mármint nem a töltöttség, hanem, hogy hány %-os az élete. Értitek mire gondolok ugye?
2019. okt. 5. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen és hasonló alkalmazások:

[link]

Nem mondom, hogy felveszi a versenyt egy műszeres kapacitásméréssel, de ahhoz ki kell venni az akkut.

2019. okt. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én az első által linkelt AccuBattery-t használom. A felülete oké, azt persze nem tudom, hogy valójában milyen pontos. Azt valószínűleg helyesen megállapította, hogy a pár hónapos telefonomban még nem kezdett el hanyatlani az akku kapacitása.
2019. okt. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Letöltöttem megnéztem és azt írja: Akksi kapacitás 97%


1 éves Galaxy A6+. Szerintetek jó? Az akksi élettartalma?

2019. okt. 5. 18:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Az teljesen jó. De amúgy érdemes pár napig várni, hogy több töltés-merítés alapján tudjon számolni.
2019. okt. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!