Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone XR,8 plusz vélemények?

Iphone XR,8 plusz vélemények?

Figyelt kérdés
Szeretnék váltani. 8 plusz, és az XR között kellene döntenem, illetve akarok dönteni. Bármilyen segítő választ szívesen fogadok, és nagyon köszönök! :)

2019. okt. 6. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen jobb a XR mindenben
2019. okt. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Galaxy A70
2019. okt. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem 8 plus van, de a családban van Xr is. iOS 13 előtt én a 8 plust választottam volna, jobb kamera, jobb felbontású kijelző, 3d touch.

Aztán az iOS 12 nyár körüli frissítésével (röhej ilyet mondani, de tényleg) annyira gyors lett a touch id-s feloldás, hogy az esetek felében képtelen vagyok az apple payt használni, mert mire duplán megnyomnám, már rég feloldott a készülék. Xr-en oldalt megnyomod, face id-val meg fizetsz.

Az iOS 13-mal pedig az apple teljesen szétbarmolta a 3d touchot, a funkció működik félig (nem nézi folyamatosan az erősségét a nyomásnak, csak hogy gyengén vagy erősen nyomod), illetve pluszban rápakolja haptic touchot is, amitől az egész egy katyvasz lesz. A Xr-ben nincs ilyesmi, csak sima haptic touch, ha azt szokod meg, nincs vele probléma. Ezen kívül kisebb is méretre, én a 8 plust már túl nagynak tartom.


Én már inkább a 11-et választanám.

2019. okt. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A 11 már túl drága nekem, spórolt pénzből venném, egyelőre nem tudnám kiegészíteni.

Tényleg nagyon vacilálok, de majd benézek mediaba aztán majd ott jobban megnézem a telókat, hogy melyik tetszik jobban, csak egyelőre kíváncsi voltam, hogy a nép mit gondol.

Köszönöm a válaszokat!

2019. okt. 6. 20:36
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen XR
2019. okt. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!