Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha azt írják egy telefon...

Ha azt írják egy telefon vásárlásánál, hogy 24 hónap gyári garancia akkor, ha meghibásodik csak ott javítják ingyenesen ahol vettem vagy más márkaszervízben is?

Figyelt kérdés

2019. okt. 11. 09:40
 1/3 anonim válasza:
87%

Szerintem (aztán nem biztos):

Üzletben megveszed, ha szar lesz,(többnyire oda, nem máshova) visszaviszed, és az üzlet küldi el szervizeltetni. Na ez a folyamat van ingyen 24 hónapig. Ha te a garanciádat letojva beviszed Pistikéhez a magán telefonszaküzletébe, mert te Pistike tudásában jobban bízol (mint abban a szervizben, amivel kapcsolatban van az üzlet ahol vetted a telót) akkor ott Pistike tartani fogja bizony a markát. :D (és ha a javítgatásnak van nyoma akkor a gyári garanciád is ugrik)

2019. okt. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
81%

előző vagyok:

Ha meg Pesten veszel egy Iphone-t és Münchenbe megy tönkre, betudod vinni ott is márkaüzletbe a papírjaival (mivel a garancia telefonra szól nem helyszínre), de ha közbe hazajössz,a telefon a müncheni boltba fog visszaérkezni(ha csak nincs olyan opció h hazaküldeted ezt nem tudom)

2019. okt. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
78%

Ez azt jelenti, hogy márkaszervizbe is beviheted.

Ha csak a boltba viheted be, akkor bolti garanciát írnak.

De amúgy ez benne van a garanciális feltételekben és a garancia papíron is, hogy hová lehet vinni.

2019. okt. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!