Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért áll le ilyen sokszor a...

Miért áll le ilyen sokszor a Chrome böngésző az Androidos telefonon?

Figyelt kérdés

Bővebben: kb. egy hónapja tart, hogy sokszor hirtelen leáll a böngésző, nem lefagy, hanem bezáródik. Azt is megfigyeltem hogy leginkább akkor van ez amikor egy oldalon amin böngészek YouTube videó is van, és más alkalmazás is van ami ugyanígy sokszor leáll, pedig azelőtt mindig szuperül működött.

Amit eddig próbáltam hogy töröltem a gyórsítótárát a Youtube-nak, a Chrome-nak is, de nem oldódott meg a probléma. Nemrég gyárilag is visszaállítottam a telefont, ami amúgy mindig frissítve van.

Mit lehetne még tenni?



2019. okt. 11. 23:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kevés lehet a ram. Milyen telefonról van szó?
2019. okt. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nekem is csinål ilyet tabomon,igaz az enyėm lefagy.
2019. okt. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nekem ugyanezt csinálja a tablet, kevés a ram benne, meg eleve a proci sem egy mai darab már és amióta frissítette magát új Androidra, azóta van ez, nálam is volt gyári visszaállítás, de semmi eredménye.

Azt lehet tenni, hogy vissza kell rakni rá egy régebbi Androidot.

2019. okt. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem asztali gépen RAM-hiba okozott ilyet, amit RAM-teszt is kimutatott és főleg csak melegben jelentkezett.

Mint kiderült, 4 db modul melegítette egymást, amit végül egy ventilátorral el tudtam hárítani, de nem zárom ki, hogy a memóriák sem teljesen egészségesek.

Tehát arra próbálok kilyukadni, hogy hardveres hiba is okozhatja a problémád.

Ha nem segít az Android teljes újratelepítése.

2019. okt. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, úgy tűnik hogy megoldódott a probléma. Belinkelem a videót ami nekem segített, hátha másnak is segít, én kb. ugyanazt csináltam, mindkét módszert megcsináltam, és pluszban még a Chrome frissítéseit is letöröltem a Play áruházban, majd a végén újra letöltöttem rá a frissítést.

[link]

A RAM-mal nálam szerintem nincs probléma, és gondolom a CCleaner is rendbetette egy kicsit.

2019. okt. 12. 15:35
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezt én így csináltam volna:

Tárhely menüben gyorsítótár törlése;

Alkalmazáskezelőben Chrome, tárhely kezelés, majd összes adat törlése.

Teszt.


Ha nem segít, akkor a Chrome frissítések törlése (ez törli az adatait is), aztán újra telepíteni a Chrome frissítését, ha szükséges (utóbbi áruházból, vagy backup -ból is megoldható).

Teszt.


Egyik módszerhez sem kell takarító app.

2019. okt. 13. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó válaszoló, nagyon jól jött amit leírtál mivel a probléma visszatért elég hamar, ezért most kipróbáltam az első módszert amit írtál, remélem hatásos lesz. :)
2019. okt. 14. 20:31
 8/16 A kérdező kommentje:
Ha valakinek van még ötlete az írjon! :)
2019. okt. 16. 21:35
 9/16 anonim ***** válasza:

Akkor esetleg visszatérhetünk a #4 válaszomra.

Melegedésre RAM-hiba jelentkezik, vagy bármi hardveres jellegű, ami jól elhárítható egy másik telefon beszerzése útján.

Ha már az alaplapcsere nem gazdaságos.

2019. okt. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Kedves vagy hogy próbálsz segíteni, de én szeretem ezt a telefont, ilyen kis dolog miatt nem fogom lecserélni vagy szétszedetni, mert tényleg csak a videót tartalmazó oldalaknál csinálja ezt, érdekes mert maga a YouTube alkalmazás meg tökéletesen működik. Amúgy azt nem vettem észre hogy meleg lenne a telefon, a Clean Master szerint is jó. :) Persze simán lehet hogy neked van igazad, én nem értek hozzá, csak egy mezei user vagyok. :)
2019. okt. 16. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!