Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7 használtan megéri...

Iphone 7 használtan megéri most? Mennyiért éri meg?

Figyelt kérdés
2019. okt. 14. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Azt nem tudom, mennyire érNÉ meg, mert amúgy semennyire! Mármint ha mindenképp iPhone-t akarsz, akkor amúgyis a sima 7 a minimum, amit érdemes venni, de amúgy szinte bármelyik árkategóriában nála ezerszer jobb Androidosok vannak, ráadásul újonann!
2019. okt. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem az a baj vele, hogy még mindig irreálisan drága, használtan is annyi mint egy samsung s9+.. Pedig egy 3 éves telefon. Én mindképp egy újabb android-os telefont vennék. Talán egy iphone 8, ha már annyira iphone
2019. okt. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem használtan semmilyen normálisabb mobilt nem éri meg megvenni, ki tudja, hogy vágnak át - ez iPhone esetében különösen igaz. Az olcsóbb kategóriát meg azért nem, mert újonnan is olcsók. Ezek alapján pl. nekem semennyire nem éri meg használtan venni. Autót, lakást igen, de egy egyszerű mindennapos használati tárgyat..


Az, hogy Neked mennyit ér, azt Te tudod, és ha rászánsz egy kis időt (pár órát) a használt cuccok keresésére, nagyjából azt is látni fogod, hogy mire számíthatsz. Innentől már csak egy egyszerű döntés.

2019. okt. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Ez sztem egyáltalán nem igaz, normális oldalról kell venni, nem a facebook marketplace-től ciguséktól.
2019. okt. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
77%
Szerintem abszolút megéri nagyon jó telefon folyamatosan kapja a frissítéseket én lassan 2 éve használom nem lassul nincs vele semmi probléma. Használtan szerintem 75000-80000-ért még megéri :)
2019. okt. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!