Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nemrég csatlakoztam a Spotify-...

XX_Balka_Xx kérdése:

Nemrég csatlakoztam a Spotify-hoz! Kérdésem hogy mennyi mobilnetet fogyaszt?

Figyelt kérdés

2019. okt. 15. 07:27
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
🤔 Lehet keverem, de a spotify egy előfizetéses dolog, amiért minden hónapban fizetned kell. Ha már le van töltve, offline is működik, nem kell net.
2019. okt. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Na, szerintem ez mindenkinél más, nekem egy este alatt (8-9 óra) 250-300 mb, vagy egy kicsit több. De ez úgy, hogy csak a Spotify megy, nem facebookozok, instázok közben.

#1 a prémiumért kell csak fizetni, és akkor lehet offline is használni. Az ingyenes verzió csak online működik.

2019. okt. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik mobilra spotiizéket tudsz telepíteni, az azt is meg tudja mutatni hogy mennyi mobilnet fogy. Így csak le kell ellenőrizned.
2019. okt. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Morzsi007 ***** válasza:
100%
A szolgáltatódnál nézz utána, bizonyos előfizetések nem veszik figyelembe a Spotify, Deezer, Apple Music generált adatforgalmat.
2019. okt. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 meszike91 ***** válasza:
52%
Attól függ hogy használod. A gyakran hallgatott zenéket magától is letölti, hogy ne kelljen mindig újra betöltenie.
2019. okt. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
meszike91 nem tudom, honnan veszed, de a sima Spotify nem tölti le a sokszor játszott zenéket, csak online működik. A prémium verzióban lehet őket letölteni.
2019. okt. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát ezekkel is többre megyek
2019. okt. 16. 06:07
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha Premiumod van akkor le is tudod tölteni a zenéket így offline is hallgathatod (vagyis nem fogyaszt semmit).

De egy zene körülbelül 10 mb

2019. okt. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz minőséget választani, ha leveszed, kevesebbet fogyaszt, valamint van data saver módja is.
2019. okt. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A legtakarékosabb a 24 kbit/sec, így egy 3 perces szám kb.


Ez azt jelenti, hogy 8 mp 24 kbyte, egy perc 180, 3 perc kb egy fél megabájt.


Ha legjobb minőségben hallgatod, az 320 kbit/sec, arányosan nagyobb, 3 perc kb. 6-6,5 megabájt. Órára átszámolva a leggyengébb kb 10-11 mega, a legjobb pedig 144 mega adatot jelent.


Viszont sok zenét cache-el is az alkalmazás (néha 2 giga fölé is megy, zabálni tudja a tárhelyedet, nyilván sok-sok óra hallgatás után) és ami megvan neki letöltve, azt nem fogja megint hálózaton át lehúzni. Ez azonban nem egyezik meg az alkalmazásban kínált "offline zenehallgatással", mert ha nincs adatforgalmad, akkor ebből sem fogsz tudni lejátszani, kell neki továbbra is, hogy online legyen. (Előfizetve tudsz letölteni számokat az eszközre úgy, hogy azokat offline is elérd.)

2021. nov. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!