Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajanlanatok...

Milyen telefont ajanlanatok ezekhez az igenyekhez:?

Figyelt kérdés

110.000Ft max, foleg jatekra kell es hogy birja egesz nap ha kell munkahoz


ami fontos benne:

proci:igen

ram: igen

memoria: igen

akkumulator kapacitas: igen

elettartam: is is

kamera:nem

dual sim: nem

marka: nem


Xiaomikat neztem, viszont mivel azt mondjak hogy 3 evre vannak azok kitalalva, emiatt 100nal tobbet nem koltenek ra



2019. okt. 15. 14:02
1 2
 1/14 anonim válasza:
58%
Szia! A Xiaomi telefonok nagyon jók, sokáig bírják és még az ára is jó. Szerintem egy ilyen telefon jó döntés.
2019. okt. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Samsung SM-A520F 32 GB


Úgy gondolom, ezt a típust így hogyha megrendeled magadnak, akkor sok örömöt és boldogságot szolgáltat

2019. okt. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ennyiért Redmi K20 Pro egyértelműen.

[link]

2019. okt. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Redmi K20 Pro valóban, Aliexpress-ről 96 000 Ft körül van vám/áfa mentes szállítási móddal.
2019. okt. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A ram és a memória ugyanazt jelenti kedves kérdező. Tárhely, így mindjárt jobb :)


Amúgy Mi 9T Pro vagy kínaiaknál K20 Pro néven.

2019. okt. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%

Kedves #5-ös! A ram és a tárhely is memória, csak másfajta!

RAM : rendszermemória, a hardvernek egy része, ami az adatok feldolgozásában segít!

ROM : tárhely, a telefon belső memóriája, ahol az adatokat elsődlegesen tárolja a telefon! (Másodlagos a memóriakártya, ha van)

Amúgy, kérdező, igen, én is csatlakozom az előttem szólókhoz, a Xiaomi nagyon jó minőségű, abból is a sima Redmi Note 8 vagy a Pocophone F1, ezeket mindenképp érdemes megfontolni!

A Redmi Note 8 Pro szerintem nem igazán nyerő, mert sz#r MediaTek processzor van benne, az Mi 9-es széria memóriája pedig nem bővíthető, nem tudom, ez Neked mennyire számít! :/

2019. okt. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#6 mi a probléma a G90T-vel a Note 8 Pro-ban?
2019. okt. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Maga a márka, köztudott hogy a MediaTek csinálja a legrosszabb processzorokat a világon! Még teljesen azonos paraméterek mellett is bármelyik más gyártó processzora lealázza!
2019. okt. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A sima Redmi 8 Snapdragon 665-jét lealázza, igazából gyorsabb a 712-nél is.

Mit ajánlasz akkor, ami azonos árkategóriában jobb nála?

2019. okt. 16. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A 730-nál is gyorsabb pár százalékkal, a tesztek alapján kiváló proci.

8-as leírod, hogy mi alázza le a kategóriájában?

2019. okt. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!