Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi MI9 SE vagy Huawei p30...

Xiaomi MI9 SE vagy Huawei p30 Lite?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már egy hete filózom azon, hogy mégis a kettő telefon közül melyik érné meg jobban. Már sok tesztelős, kritikás videót néztem meg mindkettőről, És ahogy elnéztem a Xiaomit mindenki dicséri.Viszont,én mindig is huawei párti voltam, és sosem volt még Xiaomi telefonom, és kissé félek tőle, mert nem olyan híres gyártó, mint pl a Samsung, vagy Huawei. A Xiaomi árban is jobb, mint a p30 lite, de egyszerűen nem tudok düllőre jutni. Szerintetek melyik éri meg jobban? Nem csak a külsőről szeretnék dönteni, úgyhogy szeretném ha meg is indokolnátok, hogy miért jobb szerintetek az egyik a másiknál.

2019. okt. 16. 13:27
 1/4 anonim válasza:
Szerintem mindegy melyiket választod, valószínűleg mindkettő ki fogja elégíteni az igényeidet. Én egyébként inkább a P30 Lite oldalán állok, egy családtagomnak is ilyen telefonja van, semmi probléma nincs vele, tökéletesen kielégíti egy átlag felhasználó igényeit, és én úgy gondolom hogy azért ha nem is sokkal, de jobb a Huawei felülete (EMUI). Nem tökéletes, a készülék sem tökéletes, de nagyon szép (szerintem), gyors, működik ahogy kell, a kamerája korrekt, a kijelző elég szép (de nem OLED). Pontosan azt tudja amit kell neki tudnia, csalódni egyébként szerintem egyik mobilban sem fogsz, bármelyiket is választod.
2019. okt. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Sajnos nem a p30 lite ra esett a döntés, ugyanis elég drága, ahogy a xiaomi is. Helyettük Honor 20 lite ot vettem, ami nem tud kevesebbet a p30 lite nál. :)
2019. okt. 19. 10:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Xiaomi készülékekben backdoor találtható, aminek a segítségével a felhasználó engedélye nélkül lehet alkalmazásokat telepíteni a telefonra.


Xiaomi felhőalapú üzenetküldési szolgáltatása privát információkat küld el a Xiaomi szervereire, mint például a hívásnapló tartalmát, vagy a névjegyeket.

2019. okt. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Honor 20 lite nagyon jó döntés volt.
2019. nov. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!