Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elhagytam egy Huawei készüléke...

Elhagytam egy Huawei készüléket, a sim kartyat tiltottam es a telefon bemeresek alapjan lemerult mar, olyan kerdesem lenne nincs e esetleg olyan program amivel betudnam merni a keszuleket "pontosan" igyis? Koszonom a segitseget elore!

Figyelt kérdés

2019. okt. 20. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd amikor valaki megtalálja, feltölti és bekapcsolja be fogod tudni mérni.
2019. okt. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Kivéve ha van annyi esze, hogy már bekapcsolásnál nem normálisan indítja el, hanem egybôl recovery menü és újratelepíti. Akkor jelezni sem fog, hogy bekapcsolódott és örekre lemerültnek látod
2019. okt. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*örökre
2019. okt. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Az állampolgárok által is elérhetően, az android eszközkeresővel a készülék megtalálása bejelentkezett gugli fiókkal történik. Ehhez a készüléken engedélyezett gps vevő és internet elérés szükséges (jellemzően ilyenkor mobilnetről van szó). Mivel a simet letiltattad, így ez a módszer már nem elérhető, kivéve ha a megtaláló akkora gyökér, hogy azonnal berakja a saját simjét és azon használ mobilnetet. Az elhagyás után azonnal kellett volna lépni, akár egy utcán megállított ember telefonján a böngészőben belépni az android eszközkeresőbe és megnézni, hogy van-e pozíció. (ezt nem az ujjamból szoptam, én már kerestem és találtam meg pont így az elhagyott telefonomat)
2019. okt. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Én is találtam így meg , de ahhoz bekapcsolva kell legyen. Ha elhagytad, akkor az utolsó pozíciót mutathatja lemerülés előtt. Nekem egyszer ezt csinálta, nem mutatta hol van, elkönyveltem, hogy ennyi volt. Másnap poénból megnéztem újra és látható volt...
2019. okt. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"betudnam merni a keszuleket "pontosan" igyis? "

Álljunk meg egy pillanatra.

A valóságban a bemérés az nem bemérés.

A készülék kommunikál az elérhető cellavezérlőkkel, a készülék pedig érzékeli a jelerősségeket. Nem GPS pontossággal, de ebből kikövetkeztethető a hozzávetőleges pozíció. Viszont ha ki van kapcsolva, akkor nincs mérés.

Innentől a csoda sem segít, amíg be nincs kapcsolva.

2019. okt. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csodák nincsenek. Ha lemerült és kikapcsolt, akkor nem tudsz kommunikálni a telefonnal, így a pozícióját sem fogod megtudni.
2019. okt. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!