Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Icloud záras Iphone 6S+?

Icloud záras Iphone 6S+?

Figyelt kérdés

1 hete kaptam egy Iphone 6S+-t és Icloud zár van rajta. Az előző tulajdonost sajnos nem tudom felkeresni. Van valami tippetek? Hogyan lehetne ezt "feltörni"? Megjegyzem, hogy a telefon nem lopott, csak az első tulaj pedig nem adta át az adatokat a 2. Vásárlónak. Én vagyok a 3.



Btw, csak segítségeket fogadok el, az "okoskodók" kíméljenek.



2019. okt. 20. 22:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, a telefon okoskodásmentesen lopott/talált. Semmit sem tudsz vele csinálni.
2019. okt. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Hat, en egy sajat keszulekemet rontottam el, 9 eves volt mar es valamiert kiadta hogy irjam be az icloud jelszavam de hat termeszetesen ennyi ev utan mar nem tudtam ill azota uj emailem es szamom lett sehova nem tudtam uj jelszot kerni.... igy zaras lett, nekem azt mondtak talan van ra mod hogy feltorjek, video is van rola sok neten de nem sikerult, igy inkabb hagytam (ennyi ev utan mar inkabb uj keszulek )
2019. okt. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Annyira unom már ezeket a kérdéseket, mikor tanuljátok meg màr egyszer s mindenkorra, hogy az icloud zárat nem lehet kiokoskodni.

Miért vesz valaki ilyen telefont?

Átvertek vagy azt gondoltad nagyon jó vétel?

Hát sajna nem, kuka.

2019. okt. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Sehogy nem tudod feloldani. Ha az eredeti tulaj nem elérhető, akkor kuka. A második vásárlónak sem tűnt fel? Szerintem átvertek titeket.

Mondjuk eleve nem értem, hogy hogy lehet ilyet eladni?

2019. okt. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Átvert téged a 2.vásárló,az eredeti tulajtol elopta,vagy az eredeti tulaj elhagyta ,2.vásárlo eladta neked olcsón ,te még hülye fejel megvetés mert olcsón lehet egy almás telefonom milyen menő.

Most meg van egy menő fél téglád.

2019. okt. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A 2. Tulajdonos azt mondta, hogy neki működött 1 hétig, aztán ez történt vele.

Sajnos nem értek az Iphone-okhoz, mivel nem volt még nekem.:DD

2019. okt. 21. 08:21
 7/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ha neki működött 1 hétig, akkor tudta a bejelentkezés adatokat. De ha utána nem működött, akkor miből gondolta, hogy nálad meg fog? Vidd vissza neki, hogy oldja fel akkor.
2019. okt. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezert nem szabad hasznalt iPhone-t venni
2019. okt. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Lopott telefonnál mindíg csak a mese más.
2019. okt. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat! :)
2019. okt. 21. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!