Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 7 Plus képek, live...

IPhone 7 Plus képek, live photok és videók mentése PC-re, ami nem sikerül, mi az oka?

Figyelt kérdés

iPhone 7 plus-omon rengeteg fotó van, az elmúlt 2 évemről. Eddig mindig úgy másoltam ki a képeket, hogy USB-vel PC-re, mappában megnyitom a fotókat és egyszerűen kimásoltam őket. Most is ezt szeretném, viszont nagyon sok live photo-nál és videónál átmásolásnál nem mennek át az adatok. Maga a fájl másolódik, de a PC-n 0 kb-ot jelez és értelemszerűen megnyitni sem tudom. Ha az iPhone-on nézem a videót, live photo-t, tökéletesen működnek, de átmásolni nem tudom. Próbáltam más gépre másolni az adott fájlokat, amik most "hibásak", de ott is ugyanez a probléma van, mindig ugyanazokkal a fájlokkal. Megpróbáltam iCloud-ba feltölteni, ami sikerült is, viszont az iCloud-ból PC-re töltött elemek mérete kisebb, egy 3.7 MB-os fotó pl. csak 1.8 MB (nem HEIC, hanem JPEG). Viszont van olyan videó is, ami még iCloud-ból letöltve sem lett sikeres. Pedig körülbelül 2 hete még simán ki tudtam másolni és teljesen tökéletesen működött.


Ennek mi lehet az oka?

A telefont nem ejtettem le, semmi ütés nem érte. Azt nem tudom, hogy esetleg túl sok adat-e és ezért viselkedik így a telefon vagy nem tudom. 13 500 képről, videóról van szó.


2019. okt. 21. 17:21
 1/1 A kérdező kommentje:
Körülbelül 2 hete csinálja ezt a telefonom.
2019. okt. 21. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!