Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Működhet egy iphone 11 pro...

Működhet egy iphone 11 pro telefonon a dual sim funkcio?

Figyelt kérdés
Van egy német telekomtol nani sim kartyam ( feltoltos) es van egy magyar telenortol ugyanugy nano sim feltoltos. Hogy tudnam hasznalni a dual simet? Nemet kartyat ha atalakittatom a telekomnal E-Simrre akkor mukodhet egy kartyafuggetlen telefonon a ket kartya egyutt?

2019. okt. 22. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

"Az iPhone XS, az iPhone XS Max, az iPhone XR és az újabb modellek lehetővé teszi a Kettős SIM használatát nano-SIM és eSIM segítségével."

2019. okt. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kerdes. Kartyafuggetlenul mukodik ugy hogy az egyik kulfoldi kartya esim, a masik fizikai nano kartya de magyar.
2019. okt. 22. 16:13
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Jól van akkor leszarom, hogy mi volt a kérdés.
2019. okt. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Figyelj , ha szar az eleted es csödtömeg vagy, ne itt vezesd le , de ha akarsz beszelhetunk rola mi a baj. Hatha tudok segiteni , mar ha te haszontalan vagy.
2019. okt. 22. 18:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is megvan a véleményem az ilyenekről, akik egy fórumos vitában rögtön elkezdenek fantáziálni a másikról, de én úgy vettem észre, hogy ezek általában önmagukból indulnak ki.

Fizika talaján élő, műszaki fazonként tőlem távol áll az ilyen ostoba gondolkodás.

Tényeket látok, amikor valakinek gondjai vannak például a kulturált írással, központozási, helyesírási hibák, amiből mondjuk levonom, hogy műveletlen tuskó az illető.

De nem fantáziálok olyan hülyeségeket, mint te is például.

2019. okt. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nincs itt vita, en feltettem egy kerdest, te pedig nem arra valaszoltal , ezert probaltam en hulye pontositani a kerdesemen hatha nem volt vilagos elsore , erre az a valasz jon hogy jolvan leszarom a kerdest. Ilyenkor feltehetned a kerdest magadnak , minek vagy itt? Probalok segiteni itt az embereknek vagy csak rajuk zuditom a negativ hangulatom?

A masik pedig , gondoltam hogy nem fog tetszeni a helyesiras. De nem is vagyok nyelvtan tanar, nem is egyetemen irom a szakdolgozatot , stb.... Ilyenen kiakadni es velemenyt formalni interneten a masikrol azert mert nem ugy gepel helyesen, ez is elmond rolad mindent. Nem akarlak bantani , de bele se gondolsz hogy miert ir a masik igy vagy ugy... , esetleg dolgozik es gyorsan elovette a telefonjat hogy irjon egy kerdest, nehogy elfelejtse estig? Vagy nem tartja fontosnak interneten a helyesirast? Gondolja hogy a tobbi ember ugyis tud magyarul es lehet ertelmezni a kerdest? Vagy csak szarik az ekezetekre mert rengeteg ido , es nem er ra adott pillanatban. Esetleg mas allampolgar es alig beszeli a magyart , ezert nem tud irni( pl nemeteknel tobbnyire nincs is ekezet). Stb stb stb, kicsit gondolkodj. Szerintem tulreagaltad a dolgot, nem gond nevezhetsz engem tuskonak bunkonak( mondjuk ilyen hozzaszolassal hogy leszarom, nem biztos hogy jogosan), de legkozelebb figyelj oda es ne csőlatassal gondolkozz. Koszonom hogy itt voltal es probaltal “valamit” segiteni. Lasd felpontozlak csak nyugodj meg.

2019. okt. 23. 06:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem, előzőleg még kifelejtettem: ha bárki veszi a fáradságot, hogy válaszol neked egy fórumos kérdésre, azt illik megköszönni.

Nem csak úgy leugatni, hogy "nem ez volt a kérdés".

Valójában én is ezért szóltam vissza, hogy akkor leszarom a problémád.

2019. okt. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!