Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messengeren egy barátomat...

Sir. Ryder kérdése:

Messengeren egy barátomat letiltottam és aztán feloldottam a letiltást és én írhattam neki de ő nekem nem. És láthatta is amit írtam. Aztán letiltottam még egyszer hogy hátha újra feloldom a letiltást akkor írhat ő is nekem de nem. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Szóval kétszer egymás után letiltottam facebookos messengeren és nem engedi, hogy ő írjo nekem... Csak én írhatok neki. Neki úgy jelzi ki az egészet mintha le lenne tiltva... Nállam meg mintha ő nem lenne letiltva egyáltalán. Az üzenetrimre tud reagálni olyna kicsi smiley-kkal de felhívni engem vagy egyebet nem tud. AZÓTA 3 HÉT TELT EL... S MÉG MINDÍG NEM ENGEDI HOGY Ő ÍRJON NEKEM... CSAK ENGEM ENGED NEKI ÍRNI AMIT Ő LÁTHAT ÉS REAGÁLHAT RÁ. valaki magyarázza el mit kell tennem. Nekem a beszélgetésben a settingsnél úgy írja ki mintha nem lenne letiltva ami igaz is mert kitiltottam csak nem tudom miért csak engem enged ÍRNI. A válaszokat előre is köszönöm!

2019. okt. 24. 18:13
 1/4 anonim válasza:
Velem is ez volt. Azóta már 4 éve és semmi változás.
2019. okt. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És nem lehet valahogy megoldani?😟
2019. okt. 24. 18:46
 3/4 anonim válasza:

Első vagyok.

Nekünk sajnos nem jött össze. De próbáljátok meg felvenni a kapcsolatot valakivel az alapítók közül aki tud segíteni. Vagy akár egy informatikus is lehet tudna valamit.

2019. okt. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Újabb ok, hogy ne azon a sz@ron beszélgessünk.

Nekem régóta nincs, azóta ilyen gondjaim sincsenek

2019. nov. 6. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!