Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilon készített videót...

Mobilon készített videót miért kell stabilizálni mostanában? Eddig nem csinált ilyet. Keresztben széthúzza a videót, utána meg mindet stabilizálni kell.

Figyelt kérdés
2019. okt. 25. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz, amikor azt mondod: stabilizálni? Mert nem azt amit szoktak, úgy tűnik.
2019. okt. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De pont azt értem ahogy írtam, ha úgy veszem fel a videót hogy a teló függőlegesen van és visszanézem, hosszába rakja persze elnyújtva.

Erre felajánlja hogy stabilizáljam, ami nagyon sok idő, és persze menteni is kell utána, ez se kevés idő.

Ezek nélkül meg nézhetetlenek.

2019. okt. 25. 19:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Amit írsz az elforgatás. Senki nem mondaná erre a folyamatra, hogy stabilizálás. Ha jól sikerült értelmeznem.

Kapcsold be a telefonon az automatikus elforgatást, ha most nem lenne. Egyelőre ennyi ötletem van.

2019. okt. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mindig be van kapcsolva, soha nem kapcsoltam ki.

Valami más ötlet?

2019. okt. 26. 12:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Töröld a kamera app adatait.
2019. okt. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt hol, hogyan kell? Ha írsz valamit ne kelljen már újabb kérdéseket feltenni légyszi.
2019. nov. 3. 09:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Te meg lehetnél kicsit önállóbb. Nincs eldugva, de ez készülékenként változó lehet.

Beállítások, Alkalmazások(ott kiválasztod,nem tudom milyen néven van, feltehetően Kamera, ráböksz) Adatok törlése.

2019. nov. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó, mindenkin itélkezni szoktál aki kérdez valamit? Jó lehet veled beszélgetni.

Amúgy köszi megcsináltam, de nem lett jobb semmivel.

2019. nov. 4. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!