Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Dodgee X6-ra melyik a legjobb,...

Dodgee X6-ra melyik a legjobb, reklámmentes, internet nélkül működő hívásblokkoló app?

Figyelt kérdés
Olyat keresek, amelyik egyáltalán nem zavar, nem írja ki azt se, hogy keresett a tiltott szám.

2019. okt. 25. 09:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Magán a készüléken nincs hívásblokkoló lehetőség.
2019. nov. 8. 18:15
 2/7 anonim ***** válasza:
Letöltesz egy tetszőlegeset, aztán a kezelőben tiltod az adott alkalmazás összes értesítését
2019. nov. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem találtam olyat eddig. Húsznál többet töltöttem le már és uninstall, mert dafke értesít, hiába tiltom.
2019. nov. 9. 03:17
 4/7 A kérdező kommentje:
Az apródoshoz is, itt is köszi. Sajnos nem találtam olyat eddig. Húsznál többet töltöttem le már és uninstall, mert dafke értesít, hiába tiltom.
2019. nov. 9. 03:17
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem találtam olyat eddig. Húsznál többet töltöttem le már és uninstall, mert dafke értesít, hiába tiltom.
2019. nov. 9. 03:17
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért küldte el többször és máshogy... Na mindegy
2019. nov. 9. 03:22
 7/7 A kérdező kommentje:
.
2019. nov. 9. 03:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!