Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik típust vennétek meg ti?

Melyik típust vennétek meg ti?

Figyelt kérdés
Huawei p20pro-m van jelenleg, de vissza kell adnom mivel céges telefon. Vegyek ugyan ilyen típust vagy pedig samsung s9plus-t? Vagy xiaomi-t? Ötleteket elfogadok szívesen :)

2019. okt. 25. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Xiaomi Mi 9T (Pro) elég jó választás lenne szerintem.
2019. okt. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy az S9 nem tud többet, mint az S8, de az S8 se tud többet sokkal mint egy S7. Ha Samsungot akarsz, akkor S10 széria, vagy A40-50-70.

Xiaomik jók. Én szeretem őket.

Vehetsz Huawei-t is, P30 vagy Mate 20, amelyik jobban bejön.

Azért csak felsőkategóriát írtam, mert keretet nem írtál, de S9+ volt az ötleted, az meg közép-felsőkategória között van.

2019. okt. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen S9+ot meg tudom venni most újonnan 120 ezerért (belső akció) így esett ő is bele a csoportba :)
2019. okt. 26. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!