Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A50 vélemények,...

Samsung Galaxy A50 vélemények, stb?

Figyelt kérdés
Április végén vettem egy samsung galaxy a50 készüléket. 2,5 hónap után be a szervízbe, kisült az alaplap -> alaplapcsere. Újab 2,5 hónap után nem töltött, nem lehetett bekapcsolni, nem reagált semmire, be a szervízbe szofterhiba. Az lenne a kérdésem,hogy más is tapasztalt hasonló élményeket ezzel kapcsolatban,vagy csak nekem sikerült pont így belenyúlnom ? Beszélgettem az ottani srácokkal ,és ők mondták,hogy az A40 és A50 széria pont egy ilyen,hogy gyárihibásak... Viszont sehol sem találtam az interneten hasonló problémákat,mint amikkel én szembesültem.

2019. okt. 25. 21:12
 1/5 grafno ***** válasza:
73%
En 4 napja vettem egy a50et és eddig semmi baja.
2019. okt. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy pont a hibás darabok egyikét vetted meg. Semmit se sikerül tökéletesen megcsinálni.
2019. okt. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyámnak augusztusban vettünk A50-et, eddig nem mondta, hogy bármi gond lenne vele.
2019. okt. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A50 legnépszerűbb telefon most kb ,biztos hogy van olyan amelyik hibásabb azt szervizbe viszik de nem az ősszes rossz.te inkább egy rosszabbat fogták ki .
2019. okt. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Enyém 4,5 éve működik,erről írok.

Valszeg kifogtad.

2023. szept. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!