Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone Se 2019 ujonnan?

Iphone Se 2019 ujonnan?

Figyelt kérdés
Megéri? Nem lassú a legújabb frissites miatt? Egyaltalan az van rajta? Koszi elore is. 22x3050 ft lenne telekomnal nekem.

2019. okt. 26. 04:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Az idei frissítést még megkapta, de valószínű, hogy a jövő évit már nem fogja. Lassulást nem tapasztaltam, de a helyedben inkább várnék, hátha előrukkolnak végre az SE 2-vel.

Nagyon kicsi a kijelzője, ami engem zavar (tudom, hogy sokan pont ezt szeretik benne), de ha telefonáláson kívül másra is használnád, akkor ez problémát jelenthet.

2019. okt. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Nincs vele baj, én egy éve körül vettem nagyjából ugyanígy, csak Telenortól. Teljesen jól működik. Viszont már nem venném meg, mert tavasszal jön az új SE. Ebben a régiben még a 6s technikája van, így jövőre jó eséllyel véget ér a támogatása. Tehát teljesen jól működik, de már nem “jövőbiztos”. Megvárnám a tavaszt és az új SE-t (azt mondják relatív olcsó lesz!), vagy ha mindenképp most kell akkor egy 7 a minimum, az meg legalább 2-3 évig támogatva lesz.
2019. okt. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Jobban jász ha jövőre tél vége felé vagy tavasz elején megjelenő SE 2-őt veszel meg. Iphone 11 belsejével ha jól tudom.
2019. okt. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszonom. Kifuto termek am telekomnal. Az Iphone Se 2 valoban jon? Az lesz az olcso iphone amit beharangoztak? Koszi egyébként!^^
2019. okt. 26. 13:16
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Az elmúlt években pedzegették már a SE2 megjelenését, de most "nagyon biztosra mondják" mert "az a forrás írt erről először aki nem szokott tévedni" aztán ki tudhatja, jövő tavasszal derülhet ki. Én is örülnék egyébként, ha tényleg jönne az új telefon.
2019. okt. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy fog kinézni, ugyanakkora lesz? De ha 120k körül lesz én lehet beernem a sima se-vel is. Vagy szerintetek androidos telo? Nekem 2 also kategoriasom volt...nem.jok a tapasztalatok. :D közép kategoria felso kategoria nincs tapasztalat. Bar gyanitom az is 1-2 evente cserelendo. Ellenben iphone al
2019. okt. 26. 19:51
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Az iphone 8 külsejét veszi át iphone 11 belsejével.

[link]

2019. okt. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És akkor miért se 2?....:D köszi. Nem tudom megérné e azt venni. Vagy sima se. Vagy samsung galaxy a70/p20 pro, xiaomo redmi 5.
2019. okt. 26. 22:31
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak nekem kényelmesebb lenne egy kisebb teledon. Nem zavarna a zsebemben. Meg szép kamera kijelzo. Bar a felsoroltak is hozzak ezt a szintet.
2019. okt. 26. 22:32
 10/11 anonim ***** válasza:
A kisebb telefonokra "nem volt piaci igény" és ezért már nem gyártanak olyan nagyon kicsi telefont.
2019. okt. 27. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!