Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti milyen márkájú mobilt nem...

Benczra kérdése:

Ti milyen márkájú mobilt nem vennétek meg?

Figyelt kérdés
2019. okt. 26. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Samsung, Honor, a Huawei még határeset.
2019. okt. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
Iphone-t
2019. okt. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%

Samsung es tarsai

Csak Huawei esetleg Honor amit megveszek a csaladnak

2019. okt. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Először Huawei rajongó voltam,nagy volt a reklámja.Volt egy lite p9 és lite p 10.Az egyiknek foltos lett a képernyője,a másik forró volt állandóan.Eladtam őket,kipótoltam és vettem Samsungot.Ennek már másfél éve,azóta nincs probléma vele.
2019. okt. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Az ilyen Doogee, Ulefone, meg hasonlóan "ismert és régi" márkákat.

Hogy mit igen: Samsung, LG, a többi droidost csak akkor, ha egyszerűen nem lehetne mást venni (Xiaomi, Huawei és hasonló, már befutott márkákra gondolok)

iPhonet soha, megszoktam az androidot, és nem tudnám elviselni az Apple-el járó kötöttségeket.

2019. okt. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
7%
Huaweit. Az árából veszek inkább egy iphpne clonet de huaweit biztos hogy nem.
2019. okt. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

Noname márkák, replikák, klónok.

Ulefone, utok, dogee vagy mi, és ilyenek.


Nagyobb nevek közül az LG-t kerülöm.


iphone-t azért nem, mert nekem nem jön be, de attól még nem vagyok róla negatív véleménnyel.

Értelmes mobilok:


Huawei, Samsung, iphone.



>>Egy Huawei-es<<

2019. okt. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Mivel érdemeltem ki ekkora lepontozást? :)
2019. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Azzal, hogy vannak itt ilyen lepontozásra élvező szerencsétlenek. Nem kell velük foglalkozni.
2019. okt. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én elsősorban Samsung-ot nem vennék. Én elsősorban a kamerája miatt nem venném meg. Mondjuk 2018 óta szemezek egy picit az S9-el, mert úgy reklámozták, hogy a kamera újra gondolva, szóval csak ezért próbálnám ki. Az eddigi Samsung-jaimmal,sosem sikerült jó képeket csinálni + telítettek egy picit a színek szerintem. LG, Nokia, Huawei, Honor, Xiaomi, OnePlus márkákat még nem próbáltam ki. A Sony-t sem, viszont azt soha sem próbálnám ki, mert nagyon csúnya.
2019. okt. 27. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!