Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobilszolgáltató a...

Melyik mobilszolgáltató a legjobb?

Figyelt kérdés
Lefedettség, ügyfélszolgálat, panaszkezelés szempontjából. Mik a tapasztalataitok?

2019. okt. 27. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
En mind a 3nal voltam, sztem a vodafone a legjobb. De a masik ketto se rosszabb sokkal.
2019. okt. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Vodára szavazok én is, bár mindenhol futhatsz gondokba nyilván, de még mindig messze a legjobbak szerintem.
2019. okt. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
38%
Én telenornál vagyok 3 éve, és nem panaszkodok. Korlatlan net+sms+hivas
2019. okt. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Kártyásként nekem a telenor az ajánlott.
2019. okt. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Telekomos vagyok, sehol nem volt még vele bajom.
2019. okt. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindhárom nagyon jó (Európai viszonylatban nagyon jó a lefedettség és a mobilinternet sebessége). A lefedettség kb. egyforma, a hanghívás minősége és az internet sebessége is, bármelyiket is választod, jó lesz. Inkább a tarifáknál lehetnek eltérések, mindenkinek mások a használati szokásai, és bár vannak átfedések, de nem ugyanazok a tarifák, így azt a szolgáltatót és csomagot érdemes választani, ami a te igényeidnek a legjobban megfelel.


Viszont ha egy szolgáltatónál több szolgáltatásod van, úgy olcsóbb. Pl. én Telekom Magenta 1-es vagyok, és náluk van mobilinternetem, aminek így 30%-al kedvezőbb a havidíja és dupla belföldi adatforgalmat kapok. Ha UPC-s vagy, nekik is van hasonló akciójuk a Vodafoneval, ott is kedvezőbb a havidíj, és +2GB belföldi mobilinternetet adnak minden tarifacsomaghoz. A DIGI-nek is van saját mobilszolgáltatása (ami DIGI és Invitel mellé rendelhető), az már kicsit érdekesebb, mert csak a nagyobb városokban van lefedettség, meg autópályák mentén, cserébe 0 Ft a havidíj, és havi 50GB mobilinternetet meg 5Ft percdíjat ad, ha olyan helyen használod, ahol van hálózat.

2019. nov. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!