Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Mi 9T Pro jelenleg a...

Xiaomi Mi 9T Pro jelenleg a legjobb ár/èrtèk arányú telefon? Miket ajánlanátok ebben az árkategóriában?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Milyen telefonok vannak ebben az árkategóriában 90-140?


Nekem Pocophone F1 van, nagyon imádom tavaly ez volt az èv ár/èrtèk arányú csúcs telefonja a legtöbb cikk szerint.

Egy családtagnak kellene telefon. Ès ahogy láttam a poco f1 folytatása nagyjából a mi 9t pro lenne, de nem annyira mint a poco volt tavaly. Most valószínűleg azt vennèk, de attól mèg ahogy elnèztem vannak jó telefonok.

Samsung A70, Huawei p30. Ezeket elèggè nyomják.

Láttam hogy elèg jó az Lg G8s is a kategóriában.


Amúgy fontos a jack dugó, illetve ha már nem sd bővíthető,akkor min 128/6gb os, de a bővíthetőség külön plusz.

Min dupla, lehet tripla kamera. 5.5' +os kijelző. Normális üzemidő. 3500mah+ amit nèztem hogy elterjedt a jobbakban.


Otg kompatibilitás, gps, fm rádió, Minèl kisebb káva,valamilyen ujjlenyomat olvasó.


Ès persze ha szèp kèpeket csinálna, kevès fènyben is. A Poco f1 szuper kèpeket tud relative kevès fèny mellett is.


Cseppállóság külön jó de ebben a kategóriában ez nem kritèrium.


Fontos hogy nem noname telefon èrdekel, èn azt a csoportot kèpviselem aki szerint a Xiaomi messze nem noname. (De oppo,vivo-t óvatosan vennèk nem igazán ismerem őket, de ezeknèl is kevèsbè ismert kinait egyáltalán nem)


Az Android rendszer is fontos.



Köszönöm a korrekt válaszokat!



2019. okt. 28. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább úgy mondanám, hogy a 9T Pro jelenleg a legjobb ár-érték arányú telefonok közül az egyik, ahogy a Pocophone F1 is, nemhiába, az ismert márkák közül a Xiaomi abszolút az ár-érték bajnok, ráadásul ezekben a típusokban szinte a legerősebb (top) hardverek vannak!

És ár-érték arányban most a Samsung is belehúzott, ahogy említetted a Galaxy A70-et, na én olyat készülök venni, nagyon szuper! Bár a hardvere nem a csúcs, de szinte mindenhez kellően erős, tárhely + bővíthetőség, méretes akksi, egész jó kamera, ráadásul sok funkció van benne együtt, ami sajnos nem minden telefonra igaz (fm rádió, Jack csatlakozó, OTG, NFC, 3 kártyafoglalat, gyorstöltés), és mindez függetlenül 100-120 ezer között nagyon megéri, nálam abszolút nyerő!

A Huawei P30 viszont kicsivel drágább, 150 ezer Ft körül kezdődik legolcsóbban!

Az LG G8s pedig azért szerintem hagy némi kívánnivalót maga után, például: alul vastag káva, felül méretes notch, sz#r fényképező, és az akksija se valami combos ennyi pénzért!

Amúgy igazad van, a Xiaomi abszolút nem noname, csak sajnos vannak, akik nehezen tudják elviselni a kínai márkák feltörekvését! GPS pedig minden mai telefonban van!

2019. okt. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is kb. legjobb vétel most a 9t pro.

Az első válaszoló és te is írtad az a70-et. Nekem a50-em van, de ismerősi körben van pár a70 is. Személyes tapasztalatom, hogy az a50 mindenre elég, a kijelzője valami gyönyörű, kamerái úgy ahogy egész jók, full gyors a telefon, 128gb tárhely, és az akksi is elég jól bírja. Na most az a70 is ezeket tudja, csak mindenben egy kicsivel többet.


Xiaomival nincs tapasztalatom, de szívem szerint azt vettem volna, csak akkor még nem volt telekomnál. Samsung fórumokon azt írják, hogy jobb mint a xiaomi, mert hogy nem kell romolni, alapból használható. Ehez nem tudok semmit sem mondani, nekem jó pár ismerősömnek van xiaomi telefonja és még senki sem panaszkodott, de tény hogy a samsung azért még mindig nagyobb márka, régebb óta gyárt telefonokat, kicsit nagyobb a tapasztalata. Ennek ellenére ha belefér az árba én a 9t pro-t venném:)

2019. okt. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem rég lettem Mi 9T Pro tulajdonos, csak jókat tudok mondani róla:


- 6,39 colos Full Hd+ Super Amoled kijelző ráadásul notchmentes, a teljes kijelző csaknem 92%-át borítja be a képernyő.


- Az ujjnyomatolvasó a kijelző építve van, de szerencsére pontos (A Samsung-nál panaszkodtak néha hogy nem pontos, de itt ennél még nem tapasztaltam). A káva szinte észrevehetetlen, nagyon kevés.

Mind az elő mind a hátlap Gorilla Glass 5-ös üveg.


- Snapdragon 855 csúcslapka van benne, emiatt a telefon brutálisan gyors! Antutuban többnyire 370 ezer pontot kapott a készülék, ami abszolút az élmezőnyben van.


- Android 9 Pie fut rajta, de hamarosan nem csak MIUI rendszer frissítést kap, hanem Android 10-est is. (A Xiaomi telefonjai közül csak ez a kettő: Mi 9 és Mi 9T Pro!)


- Három hátlapi kamerája: 48 MP (főszenzor), 8 MP telefotó kamera és 13 MP ultraszéles látószögű kamera. Lézeres fókusszal. A szelfi kamera pedig motorikus ugrik elő és 20 MP.


- A készülék nem bővíthető de van belőle 6/128 gigás verzió ami kb a legtöbb helyen már 120 ezer forintért már kapható.


- Van benne 3,5 jack, NFC, az akkumulátora 4000 mAh -> nekem két napra simán elegendő.


- OTG kompatibilis, van benne FM rádió és a GPS is egész komplett.


- Az EGYETLEN hátrány mindössze az hogy nem vízálló a készülék.


Remélem tudtam segíteni, összegezve egyetértek a kérdéses kijelentéssel.

A Xiaomi Mi 9T Pro a legjobb ár/érték arányú telefon ebben az árkategóriában.

2019. nov. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még az Android 10-es frissítéshez (rosszul fogalmaztam)

Elsőként ez a két csúcskészülék kapja meg a Xiaomi-nál, de természetesen később a többi másik készülék is megkapja. :)

2019. nov. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!