Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy használt, kártyafüg...

Vettem egy használt, kártyafüggetlen Samsung A5 (2007) készüléket telefonüzletben. Minden szép és jó, de a wifi nagyon akadozva megy rajt. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Néha jó, néha ledob. Más készülékeken semmi gond a wifivel, laptopon is kifogástalanul fut, de ezen a telefonon nagyon kiszámíthatatlan, és amikor megy is a wifi, elég gyenge a jel. Elvittem munkahelyre, ott is ugyanez a helyzet vele.


Három alkalmazást tettem rá (Viber, Netbank, Insta), ezek miatt akadozhat? Vagy kell csinálni egy teljes reset-et? Esetleg vigyem vissza a boltba és ott meg tudják mondani? Előre is köszönöm!



2019. okt. 30. 13:06
 1/3 Tamas776 ***** válasza:
Szerintem vigyed el egy szervízbe hátha tudnak ott segíteni tudnak neked.
2019. okt. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is az nem 2007, hanem 2017.

Másodszor sajnos szervíz kell, előző telefonom kb ugyan ezt a hibát produkálta, valami iszonyat idegesítő volt. Ha van csere garancia, vagy vissza tudod küldeni vagy ilyesmi, akkor érdemes lenne, ha magánszemélytől vetted és nem venné vissza, akkor pedig leírásban lehúzni, hogy nem írta le a telefon hibáját.

2019. okt. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, 2017 :D

Telefon szaküzletben vettem, ma viszem vissza, meglátjuk :)

2019. okt. 31. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!