Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6 /6s, vagy Huawei...

Iphone 6 /6s, vagy Huawei Mate 20 lite?

Figyelt kérdés
Melyiket választanád és miért?

2019. okt. 31. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függő, mire használnád, vagy hogy Neked melyik rendszer jön be jobban!

Nekem például fontos a jó kamera, és az iPhone-é jobb, a Mate 20 Lite-é inkább csak elfogadható szintű, de mégis ezt választanám, egyrészt mert sokkal többet kapok a pénzemért, másrészt nem bírom a kötöttséget!

2019. okt. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Facebook, Instagram, Chrome, illetve a Messenger amit rendszeresen használok. Fontos a jó kamera, nagyon is.

Nekem személy szerint mindkét rendszer szimpatikus. Ios és az Android is...

2019. okt. 31. 17:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz télen egy fél kilós powerbankkel mászkálni, mert különben kikapcsol a "telefonod", akkor huawei.

Jó oké csúcs telefon (volt), de felejtsük már el a 6s-et...de a 7-et is. A 6s 4 éves telefon, igen kamerára jobb mint a huawei, de kb minden másban nem. Meg iphoneosok kitalálták, hogy belassul az android, és sz@r, igen be tud, ha nem normálisan használjuk, de ettől függetlenül volt egy 2 éves 40 ezres androidos telefonom (sajnos összetört), de ugyan olyan fürge volt mint újonnan, és felesleges dolgokat nem is töltöttem le rá.

2019. okt. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Aha, rendben, értem. Szerintem hanyagolom ezesetben az Iphonet.

Nekem jelenleg Mate 20 liteom van, cserén gondolkodtam. De ahogy nézem, visszalépés lenne az Iphone.

2019. okt. 31. 19:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy most ahogy néztem, iPhone-ból már sima 6 nem is kapható újonann, viszont egy 6S áráért már kapsz sima Mate 20-at, az most nagyon megéri, és hatalmas előrelépés lenne a Lite-hoz képest!
2019. okt. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
P 20 literól nem is akkro előrelépés egy mate 20 lite, de ahogy ez előző írta sima mate 20 eléggé :)
2019. okt. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6-os, P20 Lite-ról szó sem volt! A kérdezőnek Mate 20 Lite van, csereként iPhone-on gondolkodott, én meg sima Mate 20-at ajánlottam!
2019. okt. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyelőre marad a Mate 20!:D
2019. nov. 1. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!