Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szenior okosórat szeretnek...

Szenior okosórat szeretnek vásárolni. Tudnátok segíteni az eligazodásban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyat keresek, ami gps jelet is küld az én telefonomra, hogy éppen hol tartózkodnak, jó ha van benne vérnyomás, pulzusmérő... A lényeg, hogy az én telefonomra érkezzenek az adatok. Milyen senior okosórat ajánlanátok? Nem vagyok teljesen tisztában a mûködésükkel. IOS kompatibilis kellene. Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!

2019. nov. 3. 06:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt tudni kell hogy a GPS jeladás interneten történik azaz szükséges lesz egy olyan (ajánlottan előfizetéses) kártyára ami korlátlan internet előfizetéssel rendelkezik! Olyan hogy vérnyomás mérés nem igazán van még okosórákban, csak nagyjából a 150-200 ezer Ft-os kategóriában.

Ami mindkettővel rendelkezik és még gazdaságosan is ki tudsz belőle jönni az a Vodafone részletre (előfizetéses havi 500 MB-os kártyával együtt ) kihozható szenior okosórája:

[link]

2019. nov. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves Egyetlen Válaszoló! Köszönöm szépen az infót. Vagy wifi vagy mobilnet van a telefonomon. A lényeg az eletfunkciók vizsgálata, valamint a gps helymeghatározás. Informatikában járatos vagyok, de a lózungok mellett nem sikerült kiszűrnöm a használható készüléket. Nem ismerem az ilyen okosórák mûködéset, de a helymeghatározás lenne az elsődleges cel, a pulzusmérés és annak továbbítása a második. Az is rendben lenne, ha a pulzust, vérnyomást helyileg jelzi és egy SOS gomb, valamint a gps adatok továbbítása lenne, amit a telefonomra küld.
2019. nov. 3. 15:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Szintén én vagyok!

Akkor szerintem ez lesz a legmegfelelőbb óra amit keresel (felül a link).

Én nem speciel a telefonodon lévő netre hanem az órán lévő folyamatos hálózati kapcsolatra gondoltam mivel valamin keresztül el kell jutnia A-ból B-be az információnak, és mivel pl a Bluetooth vagy az Infra ilyen óriási hatótávra még nem ad lehetőséget ezért már csak az Internet maradt kommunikációs térnek. És ennek hála bizony mind két eszköznek folyamatosan kapcsóldnia kell az internetre... Ez van... Sajnos ezt jelenleg még csak így lehet megoldani.

2019. nov. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönönöm, közben rájöttem, hogy az örában lévő internet kapcsolatra gondolsz és ostobaságot írtam. :) Köszönöm a válaszaidat!
2019. nov. 4. 05:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!