Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom (Samsung Galaxy...

A telefonom (Samsung Galaxy J5) többször kiírta, hogy veszélyesen kevés a tárhelyem. Ma pedig random elsötétült a képernyő, nem tudtam feloldani. Azóta egyszer újraindult, aztán elsötétült a képernyő újra, és azóta sem kapcsol be. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy azért, mert kevés a tárhely? Mit tudok ilyenkor csinálni? Töltöttem már egy órát, próbáltam összekötni a laptopommal, hátha át tudok helyezni fájlokat, de nem működik.

2019. nov. 3. 11:23
 1/1 anonim ***** válasza:
72%
Nem a tárhely miatt rossz. Egyszerűen megadta magát. Meg lehet próbálni a recovery menüt, ha az elindul, akkor válaszd a Factory reset-et (felhasználói adatok törlődnek!), majd a Reboot system-t. Lehet, hogy ettől megjavul. Ha nem, akkor marad a szerviz, ott biztosan megmondják, hogy mi a probléma, és hogy mennyiért javítják, te pedig elődöntheted, hogy akarod-e vagy sem.
2019. nov. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!