Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Iphone 8 Plus-t érdemes még manapsàg venni?

Néztem a 7 Plus-t is, de azt hallottam akkor már a 8 inkább.

Legùjabb modellt sajnos nem engedhetem meg magamnak, de a mostani telóm is Iphone. Megszerettem nagyon, csak már régi és megérdemli a cserét. Szar az aksi is stb..

Ha esetleg nem Iphone mellett döntenék, akkor a Huawei P30 Lite-ot néztem még.

Annyira nem vagyok otthon az ilyen műszaki dolgokban sajnos, hiába olvasgattam a jellemzőiket, nekem tök "kínai". Alapvető dolgok megvannak, de semmi több.



2019. nov. 3. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Érdemes. Ez már érintéses (indukciós) gyorstöltövel is tölthető, mivel ennek a hátulja már üveg, ellentétben a 7-essel.

Összehasonlító oldalakon (pl. [link] ) elég jól látható, hogy valódi technikai ugrás a 7-ről, tehát nem csak a cimkét cserélték 8-ra :)

Nagyon gyors, egyszerre több program is simán fut rajta.

A 7-hez képest az A11 bionic chipset 70% gyorsabb multitaskingot, 30% gyorsabb grafikus kártyát és 25%-kal nagyobb CPU csúcsteljesítményt ad.

Az alacsony töltöttség esetén is 70%-kal gyorsabb, mint a 7-es.

iPhone 4S-ről váltottam erre, az ára miatt próbáltam mást venni, de az Apple nagyon kulturált (átgondolt, logikus, biztonságos és szép grafikájú) szoftvere miatt végül maradtam.

2019. nov. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

egy jó telefonnak mondható

nekem egy sima 7esem van és semmi bajom vele

nem plus és hamarabb lemerül de teljesítménybe a mostani középkategória szintjét lazán hozza valamelyiket még veri is

szóval nyugodtan vedd meg, bár árazásba már kapsz egy xr-t is

de gondolom nem újonnan vennél ha xr nincs képbe vagy nem tudom

2019. nov. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!