Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A barátnőm letöltött egy...

A barátnőm letöltött egy Google Play mobilkövető alkalmazást,160km-rel távolabb mutatta a tartózkodási helyemet. Van valamilyen alkalmazás, amivel blokkolni tudnám a "megfigyelést"? HUAWEI P9 LITE telóm van. Milyen megoldás jöhet szóba?

Figyelt kérdés

2019. nov. 3. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Na ez így nagyon részeletes probléma...


Hova töltötte le, ki telefonjára? Volt hozzáférése vagy távolról? Láttad is amikor csinálta? Van bizonyíték rá, hogy TÉNYLEG látja a tartózkodási helyedet?

2019. nov. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A te telefonodra töltötte le? Ha nem, akkor az egy kamu alkalmazás. Nem lehet senkit követni a jóváhagyása nélkül úgy hogy nem szedsz le az ő telefonjára is titokban egy alkalmazást
2019. nov. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A saját telójára töltötte le és amíg én dolgoztam, addig neki állítólag 160km-re lévő tekepülést mutatott.Két alkalmazást is mutatott.Az egyikhez kellett volna a hozzá járulásom,de a másik fut állítólag így is..
2019. nov. 3. 14:53
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Technikailag nem megoldható, csak kamu
2019. nov. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy a saját telódon te állítod be, hogy menjen-e a helymeghatározás. Amúgy max a szolgaltató naplózza, merre van a telód. Amúgy az ilyen baratnőt kerülni kell kva messziről.
2019. nov. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, olyat be tudott -e állítani telefonodon, hogy a helyadatokat az ő telefonjával ossza meg.

Vidéken ha csak mobilnetet lát a teló, de GPS-t nem, akkor akár 50 Km eltérés is lehet, mert azt mutatja tartózkodási helynek, ahova a mobilnet route-ol, a mobilnet központját.

Mit mondott, miért van erre szükség, hogy lelke megnyugodjon, mindig tudja nem jársz -e tilosban?

2019. nov. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Amúgy néha a saját telóm budapesti kapcsolódast mutat, pedig messze vagyok onnan. Szerintem a mobilszolgáltató ott lép rá netre olyankor. Szóval valami gagyi adatlekérő programot el tudok képzelni, ami a hívószám alapján találgat. #5 voltam.
2019. nov. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A lánya külföldre utazott és a Life360-nap akarta követni, hogy merre jár.Itt mindkét fél együttes hozzájárulása kell.Velem/rajtam próbálta ki,hogyan müködik.Még azt is megmutatta,hány százalékos a teló töltöttsége, merre vagyok,mennyivel megyek.Kipróbálta,én utána töröltem.Erre letöltött valami App Tech Studios alkalmazást(amihez én nem is kellek)és állítólag a számom és/cellainfó alapján tudja mikor, merre járok.Ez így valós lehet vagy hazudik?Nekem nincs ilyen beteg gondolatom,hogy kipróbáljam.De talán nektek van hasonló tapasztalat.
2019. nov. 3. 15:26
 9/13 anonim ***** válasza:
Nincs App Tech Studios nevű alkalmazás a Play Áruházban, de ha lenne se tudná ezt megcsinálni vele. Csak hazudott
2019. nov. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
App Tech Studios az alkalmazás készítője, az app neve egyszerűen "csak" mobil követés(ha jól emlékszem).Akkor véleményetek szerint hazudik?..mert elég bosszantó a tudat,hogy"jelző rakétával a s..ggemben közlekedek.
2019. nov. 3. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!