Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet az Iphone-t...

Hogyan lehet az Iphone-t hálózatfüggetlenné tenni?

Figyelt kérdés

Kicsit komplikált helyzet. A telefon Telenor függő. A telenornál tudnák függetleníteni de kell hozzá egy bizonylat ami iagzolja hogy tényleg ott lett vásárolva. Namost ez a telefon már több kézen ment keresztül és minden papírját elvesztette ami igazolna bármit is.

Az interneten olvastam valami Itunes nevű valamit de nem igazán értettem hogy ez miben tudna segíteni.

Valami részletes leírást szeretnék kapni hogy hogyan tudnám függetleníteni.



2019. nov. 3. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg nekik hogy akkor kifizeted azt a 3ezret csak függetlenítsék már
2019. nov. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Valami részletes leírást szeretnék kapni hogy hogyan tudnám függetleníteni."

Menj be a szolgáltatóhoz.

Ez elég részletes?

2019. nov. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló

Ez már megtörtént és le is irtam hogy akkor tudják megcsinálni ha megvan a papírja a telefonnak

2019. nov. 3. 20:59
 4/7 A kérdező kommentje:

Találtam egy cikket de pontosan nem értem hogy hogy is gondolja ez:


A másik lehetőség, ha USb-n keresztül csatlakozunk az iTunes-hoz az iPhonnal, és betesszük a másik szolgáltatóhoz tartozó SIM kártyát. Ehhez elegendő , hogy csatlakozunk kábelen az iTunes-ra, azonban esetenként elképzelhető, hogy szükségünk lesz a készülék visszaállítására is. Ha ezzel megvagyunk akkor kapunk egy üzenetet az iTunes-tól…

Ezt követően az iPhone-unk független készülék lesz, vagyis bármilyen SIM kártyát elfogad, természetesen a szoftverfrissítés vagy egy esetleges visszaállítást követően is független marad.

2019. nov. 3. 21:25
 5/7 anonim ***** válasza:

"akkor tudják megcsinálni ha megvan a papírja a telefonnak"

Ja, ingyenesen.

De pénzért bármikor.

2019. nov. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 csempéző vizipisztoy ***** válasza:
27%

2016 ősze óta, kizárólag független iPhone-t árulnak a szolgáltatók is.

Függetlenítéshez nincs szükség papírokra egyáltalán.

Ügyfélszolgálat/mobil függetlenítése/

Ennyi

2019. nov. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%

"Függetlenítéshez nincs szükség papírokra egyáltalán."


[link]


Ennyi.

2019. nov. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!