Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A nagyon gyenge vagy semmi...

A nagyon gyenge vagy semmi mobil térerő milyen mértékben befolyásolja az akkumulátorfogyasztást a mobiltelefonon?

Figyelt kérdés
Észrevehető hogy hamarabb merül a telefon vagy csak nagyon kis mértékben befolyásolja?

2019. nov. 4. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Én nem vettem eddig észre, hogy a térerő erőssége befolyásolná a telefonom merülését. Dual SIM-es telefonoknál azonban, ha mindkét kártya egyszerre aktív, ott már észre lehet venni. (Ott se sok, nagyon minimálisan kevesebb.)
2019. nov. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elnézést elírtam, nagyon minimálisan több a fogyasztás!*
2019. nov. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Annó a céges telefonoknál vettem észre, hogy azoknak akik térerővel kevésbé jól ellátott helyen dolgoztak jóval hamarabb merül t a készülékük.

Folyamatosan cserélnem kellett, mert nem bírtak ki 1 napot sem (nem okostelefonok voltak). Azt hittük akku hibásak.

Városi környezetben tesztelve pedig tovább bírták.

2019. nov. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Észrevehető hogy hamarabb merül a telefon"

Igen.

2019. nov. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!