Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?

Melyik telefont válasszam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Telefon vásárlás előtt állok, nem szeretnék mellényúlni. Sok videót, tesztet megnéztem, elolvastam,de nem tudom melyik lenne a megfelelő választás!

Három fő szempont, ami alapján keresek, az ára kevésbé fontos, persze az nem hátrány, ha ár - érték arányban ütős.

1, Kimagaslóan jó kamerarendszer, videózás, éjszaka sem nehézkes neki

2, Extra üzemidő, egy napot non stop használat mellett simán bírjon

3, Belülről is rendben legyen, ne okozzanak neki problémát játékokat, appokat, gond nélkül , gyorsan fusson minden.


Hetek óta olvasgatok, keresgélek, összehasonlítok.. Nem igazán tudom, mi lenne a legjobb választás, megéri-e egy adott a márkából a legjobbat venni, vagy pl a 70 forinttal olcsóbb kistesója is tudja-e majdnem ugyanazt.


Mostanra az én általam olvasott dolgok alapján három készülék maradt a tarsolyban: Xiami Mi 9, Huawei P30 Pro, Huawei Mate 20 Pro.

A tanácsotokat szeretném kérni, Ti jelen pillanatban melyiket választanátok az én helyemben. Nem csak ezek közül, írhattok bármi mást is, lehet, hogy én elsiklottam valami olyan felett, ami jobb, olcsóbb, vagy ezek közül éppen nem a legjobb valamelyik - valami miatt. Nagyon köszönöm, ha segítetek!



2019. nov. 5. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

A "kimagaslóan jó kamerarendszer, éjszaka sem nehézkes neki" miatt én a P30 Próra szavazok. Ez mindhárom feltételednek maximálisan megfelel.

A másik kettő hát, lehet hogy neked elég lenne a Mate 20 Pro is, ezt neked kell tudni.

A Mi 9-et az "éjszaka sem nehézkes neki" miatt nem biztos, hogy választanám.

2019. nov. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Személyes tapadztalatom ugyan nincs, de Mobilarénás tesztfotókat nézve szerintem manapság a sima P30 csinálja a legszebb képeket!
2019. nov. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
84%
Én a Galaxy Note 11-et ajánlom, vagy One Plus 7T.
2019. nov. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha az ár nem számít, akkor Galaxy Note10+. Ha az ár is számít, akkor Honor 20 Pro neked az optimális választás. A Xiaomi Mi 9 olcsóbb ugyan, de üzemidőben és kamerában is elmarad a Honor-tól.
2019. nov. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Morzsi007 ***** válasza:
9%

Ha az ára kevésbé fontos akkor iPhone 11pro max.

:-) Azzal nem nyúlsz mellé. Kérem Androidosok ne írjanak, köszönöm. :D

2019. nov. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor inkább a xiaomi. De abból meg a mi 9t pro exlusive 130-140 és fullos telefon minden értelemben és kicseszett jól néz ki.
2019. nov. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A a t pro exlusive változat olcsó és semmiben nem marad el.
2019. nov. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!