Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van-e repülőgépes üzemmódhoz...

Van-e repülőgépes üzemmódhoz hasonló beállítás, csak úgy hogy legyen wifi meg mobilnet?

Figyelt kérdés
Nem akarom hogy hívjanak, de az volna a LÉNYEG: nem csak a csörgést akarom letiltani , hanem ha valaki hív ne legyek elérhető!

2019. nov. 5. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:

a wifi megoldható úgy, hogy bekapcsolod a repülő módot és utána csak a wifit visszakapcsolod. Ettől a mobil rész még kikapcsolva marad.


viszont a mobilnet csak akkor megy ha a mobiltelefon funkció működik

tehát ha van mobilnet, akkor hívni is fognak tudni.


Ne zavarjanak funkciót bekapcsolod és kész. Nem fog kicsengeni a hívás

legalábbis iPhone-on így műxik.

2019. nov. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem androidon is, bár én nem szoktam használni, de egy próbát megér, hogy másik telefonról fel tudod e magad hívni, mármint ez a ne zavarjanak dolog.
2019. nov. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha repülő módba teszed, az az összes kapcsolatot kikacsolja, de a Bluetooth és a wifi manuálisan visszakapcsolható.
2019. nov. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat eszembe sem jutott a wifit bekapcsolni azt hittem nem lehet
2019. nov. 6. 07:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Mobilnet az nem is fog menni, mert az 900 MHz, es ugyanúgy, mint a GSM, gondolom én. Wifi 2,4 Gz körül, tehát az másik antenna, ha jól sejtem.
2019. nov. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!