Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekom Dominós vagyok,...

Telekom Dominós vagyok, feltöltőkártyás, mekkora címletekben tudok feltölteni rá?

Figyelt kérdés
bármilyen újságárusnál fel tudom tölteni? vagy hogyan működik ez?

2019. nov. 6. 17:56
 1/5 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

1500, 3000, meg ennél magasabb címletekben, nagyjából 10 ezerig.

Újságárusnál, dohányboltban, ahol ki van írva, hogy egyenlegfeltöltés. De meg is kérdezheted: Csókolom, lehet itt Dominós egyenleget feltölteni?

2019. nov. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2019. nov. 6. 18:17
 3/5 anonim ***** válasza:
2019. nov. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Boltok, újságosok, posta ezek a legnépszerűbbek, de Telekom app-ban saját magad is feltudod, ha van bankszámlád, meg okostelefonod.


1500, 3000Ft kb ezek a legnépszerűbb címletek, az a lényeg, hogy ha 3000-rel töltöd, akkor mindig 1évvel hosszabbodik az egyenleg felhasználási idő.

Évente 1x adatot kell egyeztetni a szolgáltatóval, a Sim kártya vásárlási dátumához képest egy éven belül. (Ez független a feltöltésektől, évente 1x kötelező)


Ha bármi nem világos, írj bátran.

2019. nov. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
újságos/posta/dohánybolt/atm/netbank/és az olyan kis üzletek ahol ki van írva.
2019. nov. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!