Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet a Google Play...

Parakutató kérdése:

Hogyan lehet a Google Play szolgáltatásokat sikeresen frissíteni, ha minden alkalommal kikapcsol miatta a telefon?

Figyelt kérdés

Már több megoldást is néztem az interneten, de eddig egyik se használt. (Töröltem a Google play szolgáltatások gyorsítótárát,adatait,stb. Frissítettem a rendszert, visszaállítottam a google play-t gyári verzióba)

Hiába próbálkozom, a telepítésnél lefagy a telefon, illetve magától kikapcsol,vagy kikapcsolás közben fagy le. Esetleg valaki nem tudna segíteni...?



2019. nov. 7. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Rootolt?

Magam részéről nem ám frissítettem, hanem lehetetlenítettem a Play működését. APK-ból telepítem, ami kell nekem.

Elég volt belőle, hogy folyton frissítget, általam nem is használt alkalmazásokat, egyre csökkentve a tárhelyet, lassítva a telefont.

2019. nov. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Elég volt belőle, hogy folyton frissítget"


Az megvan, hogy ki lehet kapcsolni az automata frissítést, ugye? :D


Kérdező, milyen telefon, milyen android fut rajta?

2019. nov. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

# 2 "Bárgyún vigyorgó"

Az megvan, hogy azt is próbáltam, de alattomban visszaállt? Ja, nincs meg, mert nem is tudod, miről beszélsz.

2019. nov. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Navon M505_4G

Android verziója elvileg 6.0

2019. nov. 7. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!