Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » I Like X1 típusú készülékhez...

I Like X1 típusú készülékhez tudnátok kompatibilis akksit ajánlani, vagy esetleg méretet, tulajdonságokat írni?

Figyelt kérdés
Kerestem a neten, de sajnos semmi. Igazából arra gondoltam, hogy megveszem ezt a gagyi telót durván egy tízesért, amely lényegében a kamerát leszámítva semmivel sem tud kevesebbet a csúcskategóriás drága készülékektől. Ezután pedig, mivel úgy is nagyon hamar lemerülnek szerzek bele egy minimum 4000mah-es akksit. Így összességében kapok egy szép kis okostelót durván 18-ért, aminek van egy stabil kis akksija és még jól is néz ki, kicsi is és okos is. Viszont nem tudom milyen akksit kellene bele szerezni..

2019. nov. 7. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Eleve egy sokkal lassabb, abszolút pixeles, rossz betekintésű szögű kijelzővel van szerelve. Hogy gondolod, hogy ugyanazt tudja, mint egy csúcskategóriás telefon?

Akksi meg nincs hozzá, csak max ugyanolyan.

Nem fog működni az ötlet.

2019. nov. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Első vagyok. Tudtad, hogy az a telefon 3G-t tud csak? Nem 4G képes.
2019. nov. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

"arra gondoltam, hogy megveszem ezt a gagyi telót durván egy tízesért, amely lényegében a kamerát leszámítva semmivel sem tud kevesebbet a csúcskategóriás drága készülékektől"



Egyetlen egy dolgot mondj, amiben egyáltalán megközelíti a csúcskategóriás telefont.

512RAM, 4GB belső tárhely, android 6.

Honnét veszed, hogy ezt össze lehet hasonlítani egy csúcskategóriás telefonnal? Egyáltalám mi a csúcskategória?


A mostani, lehető legkisebb tudású okostelefonról beszèlünk, semmihez se hasonlítható, mert mindegyik csak jobb nála.

Másik akksi, ami 4000mAh lenne, nincs.

Eleve 1500mAh akksival van, nincs hely egy 4000-nek.

Felesleges dolgon gondolkodsz, ha neked megfelel egy ilyen telefon vedd meg, de nincs értelme nagy akksit keresni hozzá.

2019. nov. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, visszaolvastam! Valóban így erős volt ez a kijelentés! :) Igazából itt arra gondoltam, hogy felhasználói szinten face, e-mail, dokumentumok olvasására, böngészésre, játékra végül is teljes mértékben kielégítő lehet, hiszen mindezeket a funkciókat nem tudják sokkal jobban a közép, vagy akár felső kategóriás okos telefonok sem. Én ezt gondolom és persze most bele lehet menni a részletekbe, de végső soron ugyanazt a cél funkciót el tudja látni.


Egy stabil mondjuk 3200mAh -es akksival nekem ez teljesen megfelene. Egyébként azóta már találtam egy oldalt, köszönöm a válaszokat.

2019. nov. 7. 20:06
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

"Igazából itt arra gondoltam, hogy felhasználói szinten face, e-mail, dokumentumok olvasására, böngészésre, játékra végül is teljes mértékben kielégítő lehet"

Ennyi memóriával aligha jó ezekre a dolgokra.

2019. nov. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ne erőlködj nem fog menni!!!
2019. nov. 7. 21:30
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, úgy látom hogy te most kiírtál egy kérdést, de annyira szeretnéd ezt a telefont, hogy nem vagy hajlandó elfogadni a te akaratoddal szemben álló véleményeket.


Ha ennyire szeretnéd és nem vagy hajlandó az itt levőkre hallgatni, vedd meg.


Nagyobb akksit nem fogsz tudni belerakni. Feltéve, hogy nem egy akkumulátor-gyártó cég vezérigazgatója vagy.

2019. nov. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1 GB rammal is egy borzalom az Android 6, hát még 512-vel.
2019. nov. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!