Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nos a kérdésem cseppet összetett lesz, előre is meg szeretném köszönni a válaszokat. Először is, jövőre júniusban jár le a telefonom garanciája (honor 10) akkor kb 100 000 ért vettem. Még a garancia lejárta előtt el szeretném passzolni, valamikor 2 hónappal előtte. Nincs semmi baja, csak a kamerán van egy karc, ill a hátulján egy észrevehetetlen hajszálrepedés. Mennyiért fogom tudni eladni? Na és ezután szeretnék venni egy telefont, szintén használtan. Fontos hogy a telefon kis méretű legyen. Mit tudnátok ajánlani? (A használt ára legyen 90k alatt, eddig iphon 7-en gondolkodtam, mérete miatt).
2019. nov. 7. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Használtat nem érdemes venni, a telefon ismeretlen előélete és a garancia hiánya miatt! Bár ennyiért újonann iPhone-t nem kapsz, de például Samsung Galaxy A40 ? 90 ezer alatt az a legkisebb!
2019. nov. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ne viccelj már, használtan is lehet garanciába. És az a40 egy nagyon gyenge telefon, mint észrevetted attól nagyobb az elváráson (honor 10, iphone 7 egész más kategória... :)
2019. nov. 7. 18:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is úgy gondolom, hogy használtan nem éri meg telefont venni főleg úgy, hogy 90000 környékén egész jó Xiaomiket lehet venni (pl. Mi 9 SE, nem vagyok a márka nagy rajongója) de ennél ebben az árban szerintem nem nagyon van jobb alternatíva. De ha mindenképpen használtan szeretnél szerintem nem rossz vétel a Sony Xperia X/ X Performance (ez azért még ma se gyenge, és elvileg lehet venni újonnan bőven 90000 alatt (ha érdekel elküldhetem))/ X Compact ezek szerintem még szépek is, esetleg egy Xperia XZ2-t is kifoghatsz az azért meg már a Snapdragon 845 tényleg nem gyenge, viszont szerintem nem szép. Nyilván még "millió" telefon van főleg használtan, de én ezeket javasoltam mivel Sonyjaim voltak, vannak és lesznek és ebből kifolyólag közel állnak hozzám. Remélem tudtam segíteni. :)
2019. nov. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos a sony márka annyira nem jön be. De viszont nincs gondom használtal, ahogy már mondtam nekem nem akadáj. Viszont lehet addigra használtan ilyen áron lesz a mi9, köszi a tippet, jöhet még ha más is tud.
2019. nov. 7. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!