Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a XIAOMI...

Mi a véleményetek a XIAOMI Redmi Note 7 okostelefonról? Ti használjátok? Ha igen, mi a tapasztalatotok? Előnyei, hátrányai?

Figyelt kérdés

Telefonvásárlás előtt állok és anyagilag eléggé

behatárolt vagyok sajnos. Szeretnék egy normális telefont vásárolni, de természetesen nem a legalsó kategóriából.

Nem ismerem annyira a XIAOMI márkát. Kérlek segítenétek a véleményetekkel?


link: [link]


konfiguráció:

-processzor: 4× 2.2 GHz Kryo 260 & 4× 1.8 GHz Kryo 260 (8mag)

-RAM: 4 GB

-kapacitás: 64 GB

-operációs rendszer: Android 9

-kijelző méret: 6.3 col

-felbontás: 2340 x 1080 pixel

-panel: IPS

-hátlapi kamera: 48 megapixel + 5 megapixel

-előlapi kamera: 13 megapixel

-akku: 4000 mAh

-ár: ~69.999 Ft



2019. nov. 7. 20:02
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Kedves #4-es válaszoló :)

Gondolom a válaszod lepontozásának oka az az volt a felhasználók részéről, hogy a válaszod nem teljesen vagy egyáltalán nem fedi a valóságot, hiszen a MIUI-val telepített készülékekre nincs olyan plusz alkalmazás feltelepítve, ami egy másik stock androiddal telepített telefonon ne lenne.


A stock android alkalmazásokon kívül csak a google alkalmazásai és egy facebook app van előtelepítve..

2019. nov. 9. 15:06
 12/19 anonim válasza:
Én is ezt s mobilt akarom megvásárolni,és szerintem egy bajnok készülék az árához képest.
2019. nov. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A MIUI nem csak a launcherből áll...
2019. nov. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Kedves #8-as, hogy érezd a törődést
2019. nov. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ellopták az Iphone-om. Nem akartam drága telefont venni. A Xiaomi készülékére esett a választásom. A médiamarkt-ban ahol vettem az eladó azt mondta, ezek most a legtöbbet eladott mobilok. Mìg bennt voltam az üzletben kb. 40 percet 3(!)db Redmi Note 7 telefont adtak el. Nekem végül a jobb aksi és előlapi kamera miatt a Mi A3-ra esett a választásom. A vásárlás pillanatában nem tudtam,de ez egy Stock Android phone. Ami azt jelenti, hogy nincs rajta semmilyen alkalmazás előzetesen rátelepìtve, hanem mindent a play áruházból kell leszedni. Ettől nem voltam elragadtatva... Ha veszel valamit én a MIUI-s rendszerekkel lévőkre szavaznék. Ez sem rossz, csak olyan mint egy Google-phone. És ez engem zavar. Tehát a szoftvert leszámìtva a telefon maga jó.
2019. nov. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
# 15: persze, hogy olyan az A3, mint egy Google-Phone, mert Android One programban vesz részt ez is.
2019. nov. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infókat és véleményeket :)

Megvásároltam a Note 7-est és nagyon elégedett vagyok vele.

Hatalmas kijelző, nagy aksi és hosszú üzemidő jellemzi.

2019. nov. 26. 15:07
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Hasznàld egèszsèggel!
2019. nov. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :) !
2019. nov. 27. 00:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!