Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidra mp3 hogyan? A többi...

Androidra mp3 hogyan? A többi lent.

Figyelt kérdés
Androidra létezik olyan lejátszó, amin beállítható, hogy a hangerő egyszeri megnyomásával lépjen az előző vagy a következő számra úgy, mint a Sony walkman mobiloknál is lehetséges volt? Esetleg van valami más megoldás arra, hogy lezárt képernyővel lehessen léptetni a számokat?

2019. nov. 8. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
PowerAmp tudja
2019. nov. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Telepítettem de én nem találtam meg hogy mégis hogyan. Nálam csak a hangerő változik. Biztos én vagyok a béna. Le tudnád írni hogy hol kell beállítani?
2019. nov. 8. 15:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocsánat rosszul emlékeztem..fulhallgatoval lehet gombokkal lepegetni..

Amugy en okos karkotovel szoktam szamot leptetni

2019. nov. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát az sajnos nekem nem jó. Esetleg ha veszek egy bluetooth fülhallgatót akkor lehet léptetni vagy tudsz olyan bluetooth fülhallgatót amelyiken eleve lehetséges a számok léptetése és itthon is meg lehet vásárolni elfogadható áron?
2019. nov. 8. 15:52
 5/6 Trevor. ***** válasza:

Én ezt az alkalmazást használom, bármilyen lejátszóval működik, csak annyi, hogy a háttérben kell futnia. Fizetős, de az a 300Ft nem sok azért a kényelemért, amit ad.


[link]


Illetve bizonyos custom romokban ez eleve benne van, root-al is könnyen megoldható.

2019. nov. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alex Fly ***** válasza:
AIMP
2019. nov. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!