Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs mobilinternetem...

Miért nincs mobilinternetem külföldön?

Figyelt kérdés
Telenornál vagyok, két telefonon is be van kapcsolva a roaming, még sincs Szlovákiától mobilnetem. M-es csomagban vagyok 4GB mobilnettel.

2019. nov. 8. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nincs engedélyezve az adatroaming.

Ügyfélszolgálaton érdeklődj.

2019. nov. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Itthon kellett volna aktiválni a roamingot.
2019. nov. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ügyéófélszolgáltaon kellett aktiváltatni nekem is.

alapból nem kapcsolják be.

2019. nov. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Most hívtam fel őket azt mondták, hogy a csomagomban engedélyezve van, biztos nem jól állítottam be...
2019. nov. 8. 18:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Okostelefonokon lehet tiltani az adatroamingot, nézd át a sim beállításait.
2019. nov. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam be van kapcsolva a roaming, a csomagban nincs letiltva megnézték, azt mondták állítsam át "csak 3G"-re vagy lejjebb, illetve tiltsam le a hanghívásokat. Bár én nem annyira hiszem, hogy ez megoldaná majd a problémát.
2019. nov. 9. 01:07
 7/10 anonim ***** válasza:

Az adatroaming is be van kapcsolva? Azt külön kell bekapcsolni okostelefonoknál.

Ez az "állítsd csak 3g-re", "tiltsd le a hanghívásokat" ez hülyeség.

2019. nov. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, mindig bekapcsolom rajta a roamingot.
2019. nov. 9. 13:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Már hárman kérdezdünk rá az adatroaming engedélyezésére, de te csak a roamingot nyomod. A kettő nem ugyanaz.
2019. nov. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értek annyira hozzá hogy tudom hogy a mobilhálózaton belül kell az adatroamingot bekapcsolni.
2019. nov. 9. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!