Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone X 256GB vagy Iphone 11...

Iphone X 256GB vagy Iphone 11 128GB?

Figyelt kérdés
Miben jobb a 11 mint az X?

2019. nov. 10. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jobb proci, kamera (szerintem), több támogatás-több szoftverfrissítés..
2019. nov. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván jobb, áruk meg gyakorlatilag azonos, egyértelműen jobban megéri egy 2 évvel újabb telefon
2019. nov. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha nem zavar az IPS kijelző meg a vastagabb káva, akkor jobb döntés.


én sokat gondolkoztam ugyanezen, végül győzött a pro max, de rájöttem, hogy felesleges volt...X-nél a kamerában zoom lencse egyáltalán nem hiányzott volna, széleslátószög végülis hasznosabb(lehetett volna, de igazából nem tartom azt se túl jónak...) főkamera viszont tényleg rengeteget javult az X-hez képest, gyenge fényviszonyok mellett...szóval ha ezt szeretnéd használni, akkor egyértelműen megéri váltani.

2019. nov. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előző is írja az IPS és a vastagabb káva lehet hátránya a 11-nek, valamint a kisebb tárhely (de ezt már neked kell tudnod).

Nekem személy szerinte hiányozna a 3D touch is a 11-ből.

2019. nov. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jah, valóban a 3D touch is...:D szerencsére amúgy javult az "élmény" frissítéssel, de az első iOS 13-as szoftverekben még elég szarul lett megoldva, nem voltak a dolgok a logikus helyükön, érzetre nagyon furcsa volt használni.
2019. nov. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!