Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik az a telefon amivel a...

Melyik az a telefon amivel a legelégedetebb lennél vagy vagy, mi a történeted? (IOS vagy Android 2019! )

Figyelt kérdés

Én 7 évig voltam Android felhasználó. Aztán vettem egy SE-t ami beázott aztán lett i8-am.


Hiányoznak bizonyos dolgok Androidból, pl: az ébresztőnél külön tudtam állítani a hangerőt, itt os-en még mindig egybe van a hívás hangerejével.


Néha reggel riadtan ébredek, mert elfelejtem lejjebb venni 😐.


Meg az iTunes és a szinkronizálást sem szeretem de tudok vele együtt élni.


Nem szeretem az elavult gyári videó allalmazást Ios-én mintha egy i4-ből semmit nem felélesztette volna.



2019. nov. 10. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy A5 2017-em van, de nem érzem azt hogy váltanom kellene mert egy másikkal jobban elégedett lehetnék. De ez relatív, (majdnem) mindenki mást keres a mobiljában.
2019. nov. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Én úgy vagyok vele, ha munkára/otthonra nincs másik Apple termék, akkor felesleges egy iPhone (tudom - nem alapfeltétel, de én mégis így vagyok vele, ha lúd, legyen kövér). Emiatt is, inkább csak Androidos készüléket használok és meg vagyok vele elégedve.
2019. nov. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Nekem azelőtt csak nyomógombos butatelefonjaim voltak, 4 és fél éve használok Androidot, és látom a lényeges különbségeket. A családban rajtam kívül mindenki iOS-t használ, így volt lehetőségem kipróbálni, nekem nem jött be, személy szerint az Android kezelését sokkal egyszerűbbnek találom! Ráadásul nem tudnék korlátozottan élni, az Android viszont sokkal nagyobb szabadságot ad, és a tárhely bővíthetősége is fontos szempont, biztos ami biztos, inkább ne tudjam kihasználni, minthogy kevés legyen! Na meg ha a telefont baleset éri, összetörik, csak a kártyát kell kivenni, és nem vesznek el az adatok, fájlok!

Most még ugyanazt az ősrégi elavult Huawei Ascend P7-et használom, ami most már kissé visszafogottan, de a mai napig zökkenőmentesen működik, viszont nemsokára lecserélem, utódja pedig Samsung Galaxy A70 lesz, ez a típus teljesen lenyűgözött! Hatalmas akksi, akár 512 gigás bővíthetőség, átlagos képminőség, de hatalmas és részletgazdag felbontás, videózásban pedig nagyon durva, hogy 1080 pixelt akár folyamatos 240fps-ben is tud rögzíteni! A hardvere bár közel sem a csúcs, de azért kb. mindenhez kellően erős, nincs előtte akadály, és a sok funkció miatt szinte bármit lehet csinálni ezzel a telefonnal, már csak hab a tortán, hogy ár-érték arányban is a legjobb telefonok egyike!

Idén februárban még nem találtam olyan telefont, ami mindenben maradéktalanul jó lenne, aztán amikor előzetesen olvastam az adatait, teljesen ledöbbentett! Gondoltam, mindez túl szép hogy igaz legyen, legolcsóbban minimum 170 ezres független árra számítottam itthon, aztán mikor végre megjelent, 125 ezerért baromi olcsó, és a kamera tesztképei is egész jók, főleg mivel fontos nekem a jó kamera, mindkét szempontból (kép és videó)! Manapság is 100-120 ezer Ft között az egyik legjobb vétel!

2019. nov. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szirty ***** válasza:
47%

Azzal amelyik nincs teletolva trendi gyökérségekkel amire semmi szükség.

Sajnos ilyen nem kapható.

2019. nov. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Nekem pocophone F1 van, egyszer úgy szeretnék azzal fizetni de nem tudja. Ez se fontos de jópofa lenne.


Éppen nem tudok más hiányosságot mondani

2019. nov. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Galaxy S8-ast használok, elégedett vagyok, ezért egyenlőre nem fontolgatom a cserét. Ha mégis tenném, akkor Galaxy Note 10-re cserélném, mert néha jól jönne a toll, továbbá mindigis tetszett ez a széria.
2019. nov. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyáron váltottam Galaxy A50-re. Nem mondom, hogy rossz telefon, de vannak hibái. Az értesítések bizonyos alkalmazásoknál rendszeresen beakadnak (megjelenik, majd ott marad). Vagy ha lehúzom az értesítési sávot, az értesítések helye megvan, de csak szürkeséget látok. Illetve sok social medias alkalmazásban a kamera úgym. be van zoomolva. Az utolsó előtti hiba kivételével remélem a gyári visszaállítás megoldás lesz, a kamerás bajra pedig az Android 10 frissítés. Egyyébként pedig jó telefon, és széria szinten csak a kamera probléma van jelen.
2019. nov. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*utolsó hiba
2019. nov. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!