Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eltűnt a telefonomról az...

Eltűnt a telefonomról az ujjlenyomat-beállítás, Hogy tudom újra használni?

Figyelt kérdés
Akkumlátorcserén volt a Huawei P9 liteom, utána észrevettem, hogy nem tudom ujjlenyomattal feloldani. Konkértan a beállítások menüből is eltűnt az ujjlenyomat azonosító menüpont. Mégis hogy lehetséges ez???? Hogyan lehet visszaállítani? Rámentem, hogy beállítások alapértelmezettre állítása, de az sem segített. Kérlek, segítsetek!

2019. nov. 11. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Először csinálj egy hard resetet.

Ha nem sikerült, akkor valószínűleg az akksicsere miatt van ez. Vagy a csávó piszkálta a telefonodat és kivette az ujjlenyomat olvasót.

2019. nov. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ahogy #1 írta, először hard reset.

Ha így sem működik, akkor akksicserénél hogy-hogy nem, de elmozdíthatták az ujjlenyomatolvasó szalagját.

Vagy valami rá nem illő főzött ROMot raktak fel.

Hol csináltattad ezt az akksicserét?

2019. nov. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ezért nem megyek sima gsm helyekre ilyenek miatt. Ez nagyon durva amúgy.
2019. nov. 12. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A reset nem jött be. Ma viszem vissza. Mivel az orrom előtt cserélték ki az akksit, így ki nem szedtek belőle semmit, meg a szoftverbe sem nyúltak bele. Remélem egy egyszerű csatlakozási hiba van a dologban. Ma kiderül.
2019. nov. 12. 10:50
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Majd írd meg, kíváncsi vagyok.
2019. nov. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na gyorsan kiderült a hiba oka, a kábel nem lett jól visszarakva. Most már remekül működik!
2019. nov. 12. 15:36
 7/8 anonim válasza:
Nekem nem volt semmi baja a telefonnak (Huawei P20) elejtve sem volt, tokban van vigyázok rá mégis körülbelül egy hete eltűnt az ujjlenyomat funkció a telefonomról és azóta sem került rá vissza akár mit csinálok vele. Egyébként szoftverfrissítés után pár nappal jelentkezett a probléma.
2019. nov. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: gépről csinálj egy rendszer-visszaállítást, ha van mentésed.
2019. nov. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!