Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Mi9 telefonom érintőkép...

Soros György kérdése:

Xiaomi Mi9 telefonom érintőképernyőjének törésére megoldás lehet? (link a leírásban)

Figyelt kérdés

A külső üveg berepedt, a kijelzőnek semmi baja. Neten 30 ezer forint a legolcsóbb kijelző, azonban teljes szettre nincs szükségem. Találtam 1-2 ezer forintért Xiaomi Mi9-hez "outer glass touch screen panel replacement parts" néven külső üveget. Arra lennék kíváncsi, hogyha egy ilyenre cserélem a kijelzőm üvegét, működni fog-e minden funkció (érintőképernyő, kijelzőbe épített ujjlenyomatolvasó). Itt egy példa:

[link]



2019. nov. 11. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ilyet nem vennék. Nem lesz olyan mint az eredeti.

Az eredeti üveg Gorilla Glass 6.

2019. nov. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1.

Az egész feltételes mód, csak azt szeretném tudni, hogy ez a megoldás működőképes lehet-e (azaz, hogy minden funkció működni fog továbbra is). Amennyiben igen, úgy megpróbálok hasonló védelmi szintű előlapi üveget szerezni.

2019. nov. 11. 23:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ujjlenyomat olvasóban nem vagyok biztos hogy működni fog.
2019. dec. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!